Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2008-57-1479-WM Idzbark MTBO RJnO 2008 1:20.000
2008-56-1478-WM Trening MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-55-1477-WM Uniwersytet Warmińsko-Mazurski MTBO RJnO 2008 1:5.000
2008-54-1476-POM Kąty Rybackie BnO 2008 1:10.000
2008-53-1475-POM Mierzeja Wiślana BnO 2008 1:10.000
2008-52-1474-POM Jantarowy Szlak BnO 2008 1:5.000
2008-51-1473-POM Warcino - Leśniczówka Bożysław BnO 2008 1:10.000
2008-50-1472-POM Warcino - Góra Osowiec BnO 2008 1:10.000
2008-49-1471-POM Warcino - Pałac Bismarcka BnO 2008 1:5.000
2008-48-1470-KP Park Miejski na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu BnO 2008 1:4.000
2008-47-1467-KP Suchatówka BnO 2008 1:10.000
2008-46-1467-KP Góry Kobbel 2 - część wschodnia BnO 2008 1:10.000
2008-45-1467-KP Góry Kobbel 2 BnO 2008 1:15.000
2008-44-1466-MŁP Bronaczowa Zach. BnO 2008 1:10.000
2008-43-1465-MŁP Bronaczowa Wsch. BnO 2008 1:10.000
2008-42-1464-MŁP Dolina Będkowska II BnO 2008 1:10.000
2008-41-1463-ZPM Borne Sulinowo II BnO 2008 1:10.000
2008-40-1462-ŚWK Zagnańsk BnO 2008 -
2008-39-1461-ŚWK Zagnańsk Technikum Leśne BnO 2008 -
2008-38-1460-WLP Olejnica - Radomierz BnO 2008 1:7.500
2008-37-1459-WLP Ośrodek AWF Wrocław BnO 2008 1:3000
2008-36-1458-WLP Cegielnia - Nowa Wieś BnO 2008 1:10.000
2008-35-1457-PDL Ogrodniczki BnO 2008 -
2008-34-1456-PDL Cieliczanka BnO 2008 -
2008-33-1455-PDK Borek BnO 2008 1:5.000
2008-32-1454-POM Rezydencja BnO 2008 1:10.000
2008-31-1453-POM Bardo BnO 2008 1:5.000
2008-30-1452-POM Koleczkowo BnO 2008 1:10.000
2008-29-1451-PDK Wola Rzeplińska BnO 2008 1:10.000
2008-28-1450-DLŚ ZOO Wrocław BnO 2008 1:4.000
2008-27-1449-DLŚ Zbójecka Pieczara BnO 2008 1:10.000
2008-26-1448-DLŚ Sobótka Zamek BnO 2008 1:10.000
2008-25-1447-MAZ Park im. Szymańskiego BnO 2008 1:4.000
2008-24-1446-ŚLS Tychy Paprocany BnO 2008 1:7.500
2008-23-1445-ŁDZ Załęcze Małe 2 BnO 2008 1:10.000
2008-22-1444-OPL Pokrzywna - Żabie Oczko BnO 2008 1:10.000
2008-21-1443-POM Krykulec II BnO 2008 -
2008-20-1442-POM Dąbrowa BnO 2008 1:5.000
2008-19-1441-POM Kacza BnO 2008 1:15.000
2008-18-1440-MŁP Stacja Narciarska Limanowa - Łysa Góra BnO 2008 1:5.000
2008-17-1439-MŁP Sarczyn - Przełęcz BnO 2008 1:10.000
2008-16-1438-MŁP Tabaszowa - Jez. Rożnowskie BnO 2008 1:10.000
2008-15-1437-ŁDZ Park Źródliska BnO 2008 1:2.500
2008-14-1436-ŁDZ Stawy Jana BnO 2008 1:3.000
2008-13-1435-ŚLS Gliwice Las Żorek RJnO 2008 1:10.000
2008-12-1434-ŚLS Jastrzębie Zdrój - OWN BnO 2008 1:5.000
2008-11-1433-ŚLS Gliwice Park Chopina BnO 2008 1:2.000
2008-10-1432-DLŚ Równać Szanse BnO 2008 1:5.000
2008-09-1431-ŁDZ Łodzianka 2 BnO 2008 1:10.000
2008-08-1430-ŚLS Gliwice - Las Łabędzki BnO 2008 1:10.000
2008-07-1429-ZPM Janowo MTBO RJnO 2008 1:20.000
2008-06-1428-ZPM Płonno MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-05-1427-POM Oliwa AWF BnO 2008 1:10.000
2008-04-1426-WM Czarci Jar BnO 2008 1:10.000
2008-03-1425-ŚLS Tychy park - rondo Marszałka BnO 2008 1:3.000
2008-02-1424-WLP Grzybowo BnO 2008 -
2008-01-1423-WLP Błotkowo Dolina Samicy BnO 2008 1:10.000
2007-69-1422-MAZ Komornica BnO 2007 1:15.000
2007-68-1421-MAZ Szkoła Dębe BnO 2007 1:5.000
2007-67-1420-MAZ Wieliszew BnO 2007 -
2007-66-1419-ZPM Pełcz MTBO RJnO 2007 1:15.000
2007-65-1418-ZPM Jezioro Mogilno MTBO RJnO 2007 1:15.000
2007-64-1417-MAZ Skarbonka - Rower BnO 2007 -
2007-63-1416-MAZ Pogorzel Warszawska - Rower BnO 2007 -
2007-62-1415-MAZ Laski BnO 2007 1:5.000
2007-61-1414-POM Gdynia III BnO 2007 1:10.000
2007-60-1413-MAZ Młociny BnO 2007 -
2007-59-1412-POM Zielona Polana BnO 2007 1:10.000
2007-58-1411-OPL Żyrowa - Lesisko MTBO RJnO 2007 1:20.000
2007-57-1410-OPL Czarnocin - Łącka Woda RJnO RJnO 2007 1:20.000
2007-56-1409-DLŚ Paulinum III BnO 2007 1:10.000
2007-55-1408-DLŚ Koralowa Ścieżka BnO 2007 1:10.000
2007-54-1407-DLŚ Zielona Gospoda BnO 2007 1:10.000
2007-53-1406-DLŚ Wzgórze Kościuszki II BnO 2007 1:4.000
2007-52-1405-LBL Nałęczów Uzdrowisko BnO 2007 1:5.000
2007-51-1404-LBL Puławy - Park Miejski BnO 2007 -
2007-50-1403-DLŚ Dziura BnO 2007 1:10.000
2007-49-1402-DLŚ Szkoła Świętoszów BnO 2007 1:5.000
2007-48-1401-POM Sztutowo BnO 2007 1:10.000
2007-47-1400-POM Fale Bałtyku BnO 2007 1:10.000
2007-46-1399-POM Kolonia Kormoranów BnO 2007 1:10.000
2007-45-1398-DLŚ Lądek Zdrój MTBO BnO 2007 -
2007-44-1397-POM Machowino - zachód BnO 2007 1:10.000
2007-43-1396-POM Machowino - wschód BnO 2007 1:10.000
2007-42-1395-POM Lędowski Las 2 BnO 2007 1:10.000
2007-41-1394-WM Jezioro Łowne RJnO 2007 1:20.000
2007-40-1393-WM Tylkówko RJnO 2007 1:20.000
2007-39-1392-WM Nowa Kaletka BnO 2007 1:15.000
2007-38-1391-MŁP Kiry - Biathlon BnO 2007 1:10.000
2007-37-1390-MŁP Witów II BnO 2007 1:15.000
2007-36-1389-MŁP Siwa Polana BnO 2007 1:10.000
2007-35-1388-ZPM Płonno BnO 2007 1:10.000
2007-34-1387-ZPM Stawy BnO 2007 1:10.000
2007-33-1386-ZPM Barlinek Szkoła BnO 2007 1:5.000
2007-32-1385-ZPM Jezioro Mogilno BnO 2007 1:10.000
2007-31-1384-WLP Wileńskie Góry BnO 2007 1:10.000
2007-30-1383-WLP Solec BnO 2007 1:10.000
2007-29-1382-MAZ Fort I Warszawa Bielany BnO 2007 1:5.000
2007-28-1381-POM Leśniczówka Chynów BnO 2007 -
2007-27-1380-POM Brodnica BnO 2007 1:10.000
poprzednie1234567891011 [12]13141516171819202122232425262728następne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Bultrowicz TymoteuszBieliński WojciechBajko PatrykBultrowicz AgnieszkaCisek BeataDawidziuk TomaszDrewniak MarcinDawidziuk TomaszGołucka AnnaGliszczyńska MagdalenaJaskólska KamilaKłak AndrzejKaczocha MateuszMarkowski AdamMarciniak AgnieszkaMydlarski JarosławPazhukh YaroslavPala ŁukaszStępniewski SzymonŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies