Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2006-26-1315-PDK Arłamów BnO 2006 1:15.000
2006-25-1314-DLŚ Będkowice - Rezerwat Archeologiczny BnO 2006 -
2006-24-1314-WM Kobułty 2 BnO 2006 1:10.000
2006-23-1312-MŁP Podgórze BnO 2006 1:10.000
2006-22-1311-MŁP Osiedle Niepodległości BnO 2006 1:5.000
2006-21-1310-POM Szwedzka Grobla MTBO RJnO 2006 1:15.000
2006-20-1309-DLŚ Morskie Oko II BnO 2006 1:5.000
2006-19-1308-ŁDZ Królewskie Miasto Łęczyca - Zalewy BnO 2006 1:5.000
2006-18-1307-ŁDZ Królewskie Miasto Łęczyca - Park BnO 2006 1:5.000
2006-17-1306-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Kyndra BnO 2006 1:10.000
2006-16-1305-DLŚ Krzyżowice BnO 2006 -
2006-15-1304-LBS PCO II BnO 2006 -
2006-14-1303-POM Gniewowo BnO 2006 1:15.000
2006-13-1302-POM Wejherowo Park BnO 2006 1:7.500
2006-12-1301-POM Wejherowo Kalwaria BnO 2006 1:10.000
2006-11-1300-POM Las Bukowy BnO 2006 1:10.000
2006-10-1299-MAZ Łysa BnO 2006 1:5.000
2006-09-1298-PDK Tryńcza (Stacja PKP) BnO 2006 1:10.000
2006-08-1297-WLP Pudełkowo BnO 2006 -
2006-07-1296-ZPM Płonno 2 BnO 2006 1:10.000
2006-06-1295-MAZ Niwka 2 BnO 2006 1:10.000
2006-05-1294-ŚLS Orzesze - Woszczyce BnO 2006 1:15.000
2006-04-1293-ŚLS Rybnik - Grzybówka RJnO 2006 1:15.000
2006-03-1292-ŁDZ SP nr 110 BnO 2006 1:1.000
2006-02-1291-ŁDZ Park im. gen. J. Dąbrowskiego BnO 2006 1:2.500
2006-01-1290-ŁDZ Park Legionów BnO 2006 1:2.500
2005-68-1289-WM Perkoz - Uroczysko Waszeta BnO 2005 1:10.000
2005-67-1288-DLŚ Arboretum BnO 2005 -
2005-66-1287-MAZ Wilga 2 BnO 2005 1:15.000
2005-65-1286-POM Wysoka BnO 2005 1:10.000
2005-64-1285-PDL Słoneczny Stok BnO 2005 -
2005-63-1284-MAZ Dolinka Służewska 1 BnO 2005 1:5.000
2005-62-1283-ŁDZ Modrzew 2 BnO 2005 1:10.000
2005-61-1282-ŚLS Bielsko - Wapienica BnO 2005 1:10.000
2005-60-1281-OPL Krasowice - Siedem Górek BnO 2005 1:10.000
2005-59-1280-MAZ Anielin - Pogorzel BnO 2005 1:10.000
2005-58-1279-MAZ Anielin 2005 BnO 2005 1:10.000
2005-57-1278-MAZ Stadion OKS BnO 2005 1:10.000
2005-56-1277-DLŚ Miłochowice BnO 2005 1:10.000
2005-55-1276-DLŚ Wzgórze Joanny - południe BnO 2005 1:10.000
2005-54-1275-DLŚ Park Wolności Milicz BnO 2005 1:5.000
2005-53-1274-DLŚ Iwiny BnO 2005 1:10.000
2005-52-1273-WLP Laski Tartak BnO 2005 -
2005-51-1272-PDK Leśniczówka Białobrzeżki BnO 2005 1:10.000
2005-50-1271-OPL Żyrowa - Góra Św. Anny RJnO 2005 1:20.000
2005-49-1270-MAZ Szumin BnO 2005 1:10.000
2005-48-1269-MAZ Koszelanka BnO 2005 1:5.000
2005-47-1268-WLP Wolsztyn Park BnO 2005 -
2005-46-1267-OPL Żyrowa - 2 RJnO 2005 1:15.000
2005-45-1266-OPL Zdzieszowice - 2 RJnO 2005 1:10.000
2005-44-1265-OPL Zdzieszowice - u Adama BnO 2005 1:1.000
2005-43-1264-DLŚ Szklarska Poręba - okolice sanatorium KRUS BnO 2005 1:10.000
2005-42-1263-DLŚ Szklarska Poręba II BnO 2005 1:10.000
2005-41-1262-DLŚ Szklarska Poręba - okolice hotelu Bosman BnO 2005 1:5.000
2005-40-1261-KP Barbarka BnO 2005 1:10.000
2005-39-1260-LBS Skwierzyna - Rynek BnO 2005 1:3.000
2005-38-1259-WM Ramsowo RJnO 2005 1:20.000
2005-37-1258-WM Dadaj RJnO 2005 1:15.000
2005-36-1257-MAZ Pułtusk - Rynek BnO 2005 1:5.000
2005-35-1256-MŁP Ryczów 2 - czyli Hucisko BnO 2005 1:10.000
2005-34-1255-MŁP Żelazko 2 - Świniuszka BnO 2005 1:15.000
2005-33-1254-MŁP Śrubarnia - Ośrodek MZBnO w Żelazku BnO 2005 1:10.000
2005-32-1253-MŁP Kolonia Ryczów - Grochowiec BnO 2005 1:15.000
2005-31-1252-KP Myślęcinek 3 BnO 2005 1:10.000
2005-30-1251-LBS Wzgórze Olka BnO 2005 1:10.000
2005-29-1250-LBS Żurawie Bagno BnO 2005 1:10.000
2005-28-1249-LBS PCO BnO 2005 1:10.000
2005-27-1248-LBS Brody BnO 2005 1:10.000
2005-26-1247-MAZ Ponikiew Płn. BnO 2005 1:10.000
2005-25-1246-OPL Zdzieszowice - Stadion BnO 2005 1:5.000
2005-24-1245-ŚLS Katowice - Park Kościuszki 2 BnO 2005 1:5.000
2005-23-1244-MAZ Park Leśny Młociny - Wydma BnO 2005 1:3.000
2005-22-1243-DLŚ U Źródeł BnO 2005 -
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
2004-65-1220-ŁDZ Park Helenowski BnO 2004 1:2.500
2004-64-1219-POM Krykulec BnO 2004 -
2004-63-1218-POM Krzyżowa Góra 2 MTB BnO 2004 -
2004-62-1217-KP Tówka BnO 2004 1:10.000
2004-61-1216-OPL Kędzierzyn - Koźle Biały Ług BnO 2004 1:10.000
poprzednie1234567891011 [12]1314151617181920212223242526następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies