Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2009-50-1548-MAZ Brzeście BnO 2009 1:10.000
2009-49-1547-POM Morenowe Wzgórza BnO 2009 1:10.000
2009-48-1546-POM Kolibki - Motocross BnO 2009 1:5.000
2009-47-1545-POM Zdrada 2 - Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-46-1544-POM Zdrada 2 - Wschód BnO 2009 1:10.000
2009-45-1543-PDK Krasiczyn 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-44-1542-PDK Dybawka Górna BnO 2009 1:10.000
2009-43-1541-PDK Fort Prałkowce VII BnO 2009 1:10.000
2009-42-1540-LBS Pniewo 2 BnO 2009 1:10.000
2009-41-1539-MŁP Cieniawa - ORW BnO 2009 1:10.000
2009-40-1538-MŁP Limanowa - Miejska i Łysa Góra 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-39-1537-MŁP Stara Wieś - Kąty BnO 2009 1:10.000
2009-38-1536-MŁP Sądecki Park Etnograficzny - Falkowa BnO 2009 1:4.000
2009-37-1535-ŚLS Złoty Potok II BnO 2009 1:10.000
2009-36-1534-ŚLS Dolina Wiercicy II BnO 2009 1:10.000
2009-35-1533-ŚLS Babska Skała II BnO 2009 1:10.000
2009-34-1532-ZPM Żydowo RJnO 2009 1:15.000
2009-33-1531-MAZ Powsin 2009 BnO 2009 1:5.000
2009-32-1530-MAZ SGGW - Rektorat BnO 2009 1:4.000
2009-31-1529-WM Źródła Drwęcy BnO 2009 1:15.000
2009-30-1528-WM Skansen 1 BnO 2009 1:4.000
2009-29-1527-WM Lichtajny BnO 2009 1:10.000
2009-28-1526-ŚLS Rybnik - Park Kozie Góry BnO 2009 1:3.000
2009-27-1525-POM Żabianka BnO 2009 -
2009-26-1524-ŚLS Gliwice - Las Łabędzki 2 BnO 2009 1:10.000
2009-25-1523-ŚLS Gliwice - Park Chopina 2 BnO 2009 1:2.000
2009-24-1522-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego/SP36 BnO 2009 1:4.000
2009-23-1521-POM Głodówko BnO 2009 -
2009-22-1520-POM Piekiełko 2 BnO 2009 -
2009-21-1519-POM Bernardowo 2 - MTBO RJnO 2009 1:15.000
2009-20-1518-POM Leśniczówka Sopot - Rowerowa RJnO 2009 1:15.000
2009-19-1517-ŁDZ Zdrowie 2 BnO 2009 1:5.000
2009-18-1516-MŁP Wilkowisko - Trzy Góry BnO 2009 1:10.000
2009-17-1515-MŁP Stacja Narciarska - Śnieżnica BnO 2009 1:5.000
2009-16-1514-MŁP Śnieżnica - Ośrodek Rekolekcyjny BnO 2009 1:7.500
2009-15-1513-MŁP Limanowa - Rynek i Dworek Marsów BnO 2009 1:3.000
2009-14-1512-MAZ Zimne Doły BnO 2009 1:10.000
2009-13-1511-DLŚ Bolesławiec 3 BnO 2009 1:10.000
2009-12-1509-ŚLS Zawiercie - OSiR BnO 2009 1:4.000
2009-11-1510-ŁDZ Załęcze Małe - Niwa BnO 2009 1:10.000
2009-10-1508-ŚLS Pilica - Smoleń BnO 2009 1:10.000
2009-09-1507-ŚLS Jastrzębie Zdrój Park Zdrojowy BnO 2009 1:2.500
2009-08-1506-POM Park Zaspa - 2 BnO 2009 1:4.000
2009-07-1505-POM LO-2 w Gdańsku BnO 2009 -
2009-06-1504-POM Dolina Strzyży RJnO 2009 1:10.000
2009-05-1503-OPO Tułowice RJnO 2009 1:20.000
2009-04-1502-ŁDZ Lublinek BnO 2009 1:10.000
2009-03-1501-MAZ Wola Jerzego BnO 2009 1:5.000
2009-02-1500-MAZ Las Nieporęcki BnO 2009 1:15.000
2009-01-1499-DLŚ Jakuszyce 2 BnO 2009 1:15.000
2008-94-2053-OPL Zamek Linhartovy 08 BnO 2008 1:4.000
2008-93-2052-WM Wilimy BnO 2008 1:15.000
2008-92-2051-ŁDZ Nadwarciański Gród BnO 2008 1:10.000
2008-91-2050-ŚWK Nagłowice BnO 2008 1:10.000
2008-90-2049-MAZ Polaki BnO 2008 1:15.000
2008-89-2048-MAZ Lipniak BnO 2008 1:15.000
2008-88-2047-ŁDZ Uroczysko Bocian BnO 2008 1:10.000
2008-87-2046-ŁDZ Ryś BnO 2008 1:10.000
2008-86-2045-MAZ Kozienice - Królewskie Źródła BnO 2008 1:15.000
2008-85-2044-MAZ Puszcza Kozienicka - Chinów BnO 2008 1:15.000
2008-84-2043-MAZ Puszcza Kozienicka - Brzózka BnO 2008 1:15.000
2008-83-2042-LBL Roztocze BnO 2008 1:15.000
2008-82-2041-LBL Szewnia BnO 2008 1:15.000
2008-81-2040-LBL Płoskie II BnO 2008 1:10.000
2008-80-2039-WM OW Bajka BnO 2008 1:2.000
2008-79-2038-WM Szkoła Podstawowa nr 4 Ostróda BnO 2008 1:500
2008-78-2037-WM Hotel Anders RJnO 2008 1:23.000
2008-77-2036-WM Gimnazjum nr 1 BnO 2008 1:1.000
2008-76-1498-ŁDZ Park Widzewski BnO 2008 1:2.500
2008-75-1497-MAZ Wieliszew Uroczysko BnO 2008 1:10.000
2008-74-1496-ZPM Leśniczówka BnO 2008 1:5.000
2008-73-1495-OPL Zdzieszowice - 4 BnO 2008 1:7.500
2008-72-1494-OPL Zdzieszowice - Gimnazjum 2 BnO 2008 1:4.000
2008-71-1493-ŚLS Grzybówka BnO 2008 1:10.000
2008-70-1492-MAZ Chrosna 2 BnO 2008 1:10.000
2008-69-1491-MAZ Celestynów BnO 2008 1:10.000
2008-68-1490-MAZ Chrosna 2 BnO 2008 1:15.000
2008-67-1489-LBS Uroczysko BnO 2008 1:10.000
2008-66-1488-DLŚ Jagniątków BnO 2008 1:7.500
2008-65-1487-MAZ Kępa 2 na Michałówku BnO 2008 1:10.000
2008-64-1486-MAZ Niwka 3 BnO 2008 1:10.000
2008-63-1485-ŚLS Orzesze 3 BnO 2008 1:10.000
2008-62-1484-DLŚ Droga pod Reglami BnO 2008 1:10.000
2008-61-1483-DLŚ Plac Piastowski BnO 2008 1:4.000
2008-60-1482-WM Ruskie Doły MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-59-1481-WM Parwółki MTBO RJnO 2008 1:20.000
2008-58-1480-WM Stare Jabłonki MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-57-1479-WM Idzbark MTBO RJnO 2008 1:20.000
2008-56-1478-WM Trening MTBO RJnO 2008 1:15.000
2008-55-1477-WM Uniwersytet Warmińsko-Mazurski MTBO RJnO 2008 1:5.000
2008-54-1476-POM Kąty Rybackie BnO 2008 1:10.000
2008-53-1475-POM Mierzeja Wiślana BnO 2008 1:10.000
2008-52-1474-POM Jantarowy Szlak BnO 2008 1:5.000
2008-51-1473-POM Warcino - Leśniczówka Bożysław BnO 2008 1:10.000
2008-50-1472-POM Warcino - Góra Osowiec BnO 2008 1:10.000
2008-49-1471-POM Warcino - Pałac Bismarcka BnO 2008 1:5.000
2008-48-1470-KP Park Miejski na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu BnO 2008 1:4.000
2008-47-1467-KP Suchatówka BnO 2008 1:10.000
2008-46-1467-KP Góry Kobbel 2 - część wschodnia BnO 2008 1:10.000
2008-45-1467-KP Góry Kobbel 2 BnO 2008 1:15.000
poprzednie12345678910 [11]1213141516171819202122232425262728następne
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies