Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2016-055-2290-MŁP Góra Krzywoń BnO 2016 1:7.500
2016-054-2289-MŁP Uzdrowisko Rabka-Zdrój BnO 2016 1:4.000
2016-053-2288-MAZ Ciszewskiego BnO 2016 1:4.000
2016-052-2287-ŁDZ Zdrowie Południe BnO 2016 1:5.000
2016-051-2286-LBS Las Obłotny 2016 - Waligóra BnO 2016 1:10.000
2016-050-2285-PDK Korzenie BnO 2016 1:10.000
2016-049-2284-PDK Jarosław BnO 2016 1:4.000
2016-048-2283-PDK Helusz 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-047-2282-ZPM Osiedle Zawadzkiego BnO 2016 1:5.000
2016-046-2281-MŁP Wola Duchacka Wschód BnO 2016 1:4.000
2016-045-2280-LBS Strumienno BnO 2016 1:10.000
2016-044-2279-ŚLS MIKOŁÓW Rynek BnO 2016 1:3000
2016-043-2278-DLŚ Zabobrze-Wschód BnO 2016 1:10.000
2016-042-2277-DLŚ Wrocław - Park Popowicki BnO 2016 1:4.000
2016-041-2276-DLŚ Dom Drzewa - Wałkowa BnO 2016 1:10.000
2016-040-2275-POM Garczyn Jezioro BnO 2016 1:10.000
2016-039-2274-POM Garczyn Kopalnia BnO 2016 1:10.000
2016-038-2273-POM Powiatowe Centrum Młodzieży BnO 2016 1:4.000
2016-037-2272-POM Kwidzyn - Zatorze I BnO 2016 1:4.000
2016-036-2271-MAZ Młynów BnO 2016 1:4.000
2016-035-2270-MAZ Rajszew 2016 BnO 2016 1:10.000
2016-034-2269-MAZ Park Wybickiego BnO 2016 1:4.000
2016-033-2268-MŁP Nowohuckie Centrum Kultury BnO 2016 1:4.000
2016-032-2267-ŁDZ Uniejów BnO 2016 1:4.000
2016-031-2266-ŁDZ Stare Miasto BnO 2016 1:4.000
2016-030-2265-ŁDZ Stare Bałuty BnO 2016 1:4.000
2016-029-2264-POM Brachlewo - Zielona Szkoła BnO 2016 1:10.000
2016-028-2263-OPL Gogolin RJnO 2016 1:7.500
2016-027-2262-OPL Zdzieszowice - Bike Mapa RJnO 2016 1:10.000
2016-026-2261-MAZ Hale Mirowskie BnO 2016 1:4.000
2016-025-2260-ZPM Park Leśny Klęskowo BnO 2016 1:4.000
2016-024-2259-ZPM Azoty Arena BnO 2016 1:5.000
2016-023-2258-ZPM Osiedle Kaliny BnO 2016 1:4.000
2016-022-2257-ZPM Brodowski Staw BnO 2016 1:4.000
2016-021-2256-ŚLS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Osiedle Arki Bożka BnO 2016 1:4.000
2016-020-2255-MŁP Stary Olkusz BnO 2016 1:10.000
2016-019-2254-MŁP Zakrzówek BnO 2016 1:5.000
2016-018-2253-MŁP Osiedla: Kościuszkowskie i Dywizjonu 303 BnO 2016 1:4500
2016-017-2252-MŁP Prądnik Biały - Park Kościuszki BnO 2016 1:4500
2016-016-2251-WLP MIEDZICHOWO - Zachodzko BnO 2016 1:10.000
2016-015-2250-PDL Las Szwajcaria BnO 2016 1:15.000
2016-014-2249-DLŚ Narodowe Forum Muzyki BnO 2016 1:1250
2016-013-2248-DLŚ Wrocław - Bartoszowice BnO 2016 1:4.000
2016-012-2247-DLŚ Oborniki Śląskie - Grzybek BnO 2016 1:10.000
2016-011-2246-DLŚ Trzebnica - Rynek BnO 2016 1:4.000
2016-010-2245-DLŚ Wrocław - Kliniki BnO 2016 1:4.000
2016-009-2244-DLŚ Wrocław - Kampus UP BnO 2016 1:4.000
2016-008-2243-DLŚ Ślęża - Zamek Górka BnO 2016 1:10.000
2016-007-2242-DLŚ Wrocław - Kuźniki BnO 2016 1:4.000
2016-006-2241-DLŚ Wrocław - Politechnika BnO 2016 1:4.000
2016-005-2240-DLŚ Ślęża - Sanktuarium BnO 2016 1:10.000
2016-004-2239-MAZ Sadek Natoliński BnO 2016 1:4.000
2016-003-2238-MAZ Wierzbno BnO 2016 1:4.000
2016-002-2237-ŁDZ Gałkówek BnO 2016 1:10.000
2016-001-2236-MAZ Gocław BnO 2016 1:4.000
2015-109-2374-ŁDZ Hala Sportowa BnO 2015 1:1.000
2015-108-2373-ŁDZ Osiedle Wileńska BnO 2015 1:4.000
2015-107-2372-ŁDZ Park Julianowski 3 BnO 2015 1:4.000
2015-106-2371-ŁDZ AZS BnO 2015 1:4.000
2015-105-2297-POM Wyspa Sobieszewska BnO 2015 1:10.000
2015-104-2235-MŁP Bronowice BnO 2015 1:4.000
2015-103-2234-DLŚ Jodła 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-102-2233-MAZ Ogród Saski BnO 2015 1:4.000
2015-101-2232-MAZ Rejentówka BnO 2015 1:10.000
2015-100-2231-MAZ Górki Radzymińskie BnO 2015 1:10.000
2015-099-2230-MAZ Górki Radzymińskie S BnO 2015 1:5.000
2015-098-2229-MAZ Daleko od Tauma... BnO 2015 1:10000
2015-097-2228-MAZ Pro Futuro BnO 2015 1:1000
2015-096-2227-MAZ Patio BnO 2015 1:750
2015-095-2226-MAZ Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Warszawie BnO 2015 1:750
2015-094-2225-MAZ Jałowce SWF WAT BnO 2015 1:500
2015-093-2224-DLŚ Wrocław - Różanka BnO 2015 1:4.000
2015-092-2223-ŚLS Kubalonka BnO 2015 1:10.000
2015-091-2222-MŁP Zamek Lipowiec BnO 2015 1:10.000
2015-090-2221-PDK Nowa Dęba - Centrum BnO 2015 1:4.000
2015-089-2220-MAZ Plac Inwalidów BnO 2015 1:4.000
2015-088-2219-POM Złote Piaski BnO 2015 1:5.000
2015-087-2218-POM Tuszynek BnO 2015 1:10.000
2015-086-2217-DLŚ Wrocław - Las Pilczycki Wschód BnO 2015 1:5.000
2015-085-2216-DLŚ Wrocław - Park Zachodni BnO 2015 1:5.000
2015-084-2215-PDL Kolonia Grabowo BnO 2015 1:10.000
2015-083-2214-PDL SP Janówka BnO 2015 1:1000
2015-082-2213-PDL Gimnazjum w Janówce BnO 2015 1:1000
2015-081-2212-WLP OLEJNICA 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-080-2211-DLŚ Wrocław - Kozanów Wschód BnO 2015 1:4.000
2015-079-2210-ZPM MKS Pogoń Szczecin BnO 2015 1:4.000
2015-078-2209-WLP KASZCZOR boisko i okolica BnO 2015 1:3.000
2015-077-2208-WLP Babulina BnO 2015 1:10.000
2015-076-2207-POM Chylonia BnO 2015 1:10.000
2015-075-2206-DLŚ Gądów Mały - Zachód BnO 2015 1:4.000
2015-074-2205-DLŚ Leśnica BnO 2015 1:10.000
2015-073-2204-MAZ Imielin BnO 2015 1:4.000
2015-072-2203-LBS Nowy Raduszec BnO 2015 1:10.000
2015-071-2202-MAZ Las Sobieskiego Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-070-2201-MAZ Sto Dołów BnO 2015 1:10.000
2015-069-2200-ZPM Złocieniec BnO 2015 1:4.000
2015-068-2199-ŚLS Dąbrowa Górnicza Sikorka RJnO 2015 1:15.000
2015-067-2198-ŚLS Dąbrowa Górnicza Park Zielona RJnO 2015 1:5.000
2015-066-2197-MŁP Kazimierz BnO 2015 1:5.000
2015-065-2196-MŁP NOWA HUTA - Centrum A i 5 Osiedli BnO 2015 1:4.000
poprzednie1 [2]34567891011121314151617181920212223242526następne
04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.26 KMP test race - klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk
Bartnik DamianBogumił DariuszCzapska MartaDomaros BeataGruszczyńska ZuzannaJurasz MarekJurczyk MartaJagielski JanKurasiński MichałKołodziejczyk MartaMichałowska JustynaMędry RobertNowicki ŁukaszNamysł StanisławOlszewski GrzegorzPietek JakubSwęda MarcinTosik WitoldTarasiuk PawełWorona JakubZaczkowska SandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies