Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2018-020-2509-DLŚ Milicz-Wałkowa - MTBO RJnO 2018 1:10.000
2018-019-2508-DLŚ Milicz-Lasowice - MTBO RJnO 2018 1:15.000
2018-018-2507-MAZ Osiedle Młodych 2018 BnO 2018 1:4.000
2018-016-2505-MAZ Kosewko BnO 2018 1:10.000
2018-015-2504-ZPM Ogród Dendrologiczny im. Stefana Kownasa BnO 2018 1:4.000
2018-014-2503-ZPM Mścięcino Zachód BnO 2018 1:10.000
2018-013-2502-DLŚ Orientpark-Strzelnica BnO 2018 1:10.000
2018-012-2501-MŁP Krzeszowice BnO 2018 1:4.000
2018-011-2500-MŁP Kurdwanów BnO 2018 1:4.000
2018-010-2499-MŁP Nawojowa Góra 2018 BnO 2018 1:10.000
2018-009-2498-ZPM Stare Police BnO 2018 1:4.000
2018-008-2497-ZPM Lasek Reymonta BnO 2018 1:7.500
2018-007-2496-ZPM Service Inter Lab BnO 2018 1:1500
2018-006-2495-MAZ Nugat BnO 2018 1:4.000
2018-005-2494-ŁDZ Stadion Miejski BnO 2018 1:750
2018-004-2493-DLŚ Wrocław - Zajezdnia Dąbie BnO 2018 1:750
2018-003-2492-ŁDZ Zatoka Sportu BnO 2018 1:1.000
2018-002-2491-MAZ Ujazdów BnO 2018 1:4.000
2018-001-2490-MAZ Stegny BnO 2018 1:4.000
2017-114-2489-MŁP Kampus UJ BnO 2017 1:4.000
2017-113-2488-MŁP Krowodrza Górka BnO 2017 1:4.500
2017-112-2487-MŁP Osiedle 2 Pułku Lotniczego BnO 2017 1:4.000
2017-111-2486-MŁP Kopiec Kościuszki BnO 2017 1:5.000
2017-110-2485-MŁP OLSZA II BnO 2017 1:4.500
2017-109-2484-MŁP Os. Na Kozłówce BnO 2017 1:4.000
2017-108-2483-MŁP OS. ZŁOTEGO WIEKU - Fort 48 Batowice BnO 2017 1:4.500
2017-107-2482-ŚLS Katowice - Nikiszowiec BnO 2017 1:4.000
2017-106-2481-DLŚ Orientpark - Gorączka Złota BnO 2017 1:10.000
2017-105-2480-ZPM Pogodno Południe BnO 2017 1:4.000
2017-104-2479-MAZ Kępa Gocławska BnO 2017 1:4.000
2017-103-2478-ZPM Stargard - Centrum BnO 2017 1:4.000
2017-102-2477-MAZ Kopa Cwila BnO 2017 1:4.000
2017-101-2476-MAZ Celestynów Centrum Edukacji Leśnej BnO 2017 1:2000
2017-100-2475-ZPM Księżnej Salomei BnO 2017 1:4.000
2017-099-2474-MAZ Celestynów Hala Sportowa BnO 2017 1:1500
2017-098-2473-MAZ Karczew Szkoła Podstawowa nr 1 BnO 2017 1:1000
2017-097-2472-MAZ Karczew MOSiR BnO 2017 1:1500
2017-096-2471-MAZ Otwock Stadion Park Szkoleniowy BnO 2017 1:2000
2017-095-2470-MAZ Otwock Park Miejski BnO 2017 1:2000
2017-094-2469-MAZ Celestynów Goździkowe Bagno BnO 2017 1:10.000
2017-093-2468-MAZ Celestynów Bocianowskie Bagno BnO 2017 1:15.000
2017-092-2467-MAZ Celestynów Stara Wieś BnO 2017 1:4.000
2017-091-2466-MAZ Karczew Torfy BnO 2017 1:15.000
2017-090-2465-MAZ Otwock Stadion BnO 2017 1:15.000
2017-089-2464-KP Jezierce BnO 2017 1:10.000
2017-088-2463-DLŚ Orientpark - Leśny Potok BnO 2017 1:10.000
2017-087-2462-DLŚ Bolesławiec - Os. 1000-lecia BnO 2017 1:4.000
2017-086-2461-MAZ Hawajska BnO 2017 1:4.000
2017-085-2460-DLŚ Bobrowe Skały II BnO 2017 1:10.000
2017-084-2459-DLŚ Bobrowe Skały I BnO 2017 1:15.000
2017-083-2458-ZPM Droga Dolinna BnO 2017 1:10.000
2017-082-2457-POM Kwidzyn - 3 maja BnO 2017 1:4.000
2017-081-2456-ŚLS Kolonia Fryderyk BnO 2017 1:10.000
2017-080-2455-LBS Nowy Zagór BnO 2017 1:10.000
2017-079-2454-LBS Dychów - Osiedle BnO 2017 1:4.000
2017-078-2453-ZPM Osiedle Książąt Pomorskich BnO 2017 1:4.000
2017-077-2452-MAZ Jezioro Gocławskie BnO 2017 1:4.000
2017-076-2451-MAZ Wesoła Wschód MTBO RJnO 2017 1:10.000
2017-075-2450-MAZ Wiązowna MTBO RJnO 2017 1:10.000
2017-074-2449-POM Sikorzyno lI BnO 2017 1:10.000
2017-073-2448-POM Sikorzyno l BnO 2017 1:15.000
2017-072-2444-ZPM Stargard - Starówka BnO 2017 1:4.000
2017-071-2446-DLŚ RYBNIK - Gzel BnO 2017 1:10.000
2017-070-2445-ŚLS RYBNIK - Kampus BnO 2017 1:4.000
2017-069-2444-MAZ Cypel Czerniakowski BnO 2017 1:4.000
2017-068-2443-ZPM Osiedle Słoneczne BnO 2017 1:4.000
2017-067-2442-MAZ Radość BnO 2017 1:10.000
2017-066-2441-ŁDZ Gałkówek Wschód BnO 2017 1:10.000
2017-065-2440-WM Jelenia Dolina 2 Południe BnO 2017 1:10.000
2017-064-2439-MŁP Krzeszowice - Ośrodek Rehabilitacji BnO 2017 1:1000
2017-063-2438-POM Piaśnica BnO 2017 1:10.000
2017-062-2437-POM Muza 2 BnO 2017 1:10.000
2017-061-2436-POM Muza 1 BnO 2017 1:7.500
2017-060-2435-POM Lipowy Kamień BnO 2017 1:10 000
2017-059-2434-MŁP STARA WIEŚ - Cichoń BnO 2017 1:10.000
2017-058-2433-MŁP Łysa Góra BnO 2017 1:10.000
2017-057-2432-MŁP Ostra BnO 2017 1:10.000
2017-056-2431-DLŚ Bartków - Białe Błoto BnO 2017 1:10.000
2017-055-2430-ŁDZ Brus BnO 2017 1:10.000
2017-054-2429-ŚLS Tworóg - Wytoki BnO 2017 1:10.000
2017-053-2428-MŁP Jaroszowiec 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-052-2427-MŁP Olkusz Dołki BnO 2017 1:4.000
2017-051-2426-MŁP Rabsztyn 2017 BnO 2017 1:10.000
2017-050-2425-LBS Okunin BnO 2017 1:10.000
2017-049-2424-DLŚ Wrocław - ZOO BnO 2017 1:4.000
2017-048-2423-DLŚ Trzebnica - Las Bukowy BnO 2017 1:10.000
2017-047-2422-DLŚ Wrocław - Stare Miasto BnO 2017 1:4.000
2017-046-2421-DLŚ Praski Trakt - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-045-2420-DLŚ Piekielna Góra - MTBO RJnO 2017 1:7.500
2017-044-2419-DLŚ Polanica Zdrój - MTBO RJnO 2017 1:15.000
2017-043-2418-OPL Brzeg - Park Wolności BnO 2017 1:4.000
2017-042-2417-MAZ Nowolipki BnO 2017 1:4.000
2017-041-2416-ŚLS Gliwice - Las Żorek BnO 2017 1:10.000
2017-040-2415-KP Rudnik - południe 2 BnO 2017 1:10.000
2017-039-2413-MAZ Zespół Szkolno-Przedszk. nr 7 (część płn) BnO 2017 1:1000
2017-038-2412-WM Las Kumiecie BnO 2017 1:10.000
2017-037-2411-MAZ Park Kultury Powsin BnO 2017 1:5.000
2017-036-2410-MAZ Hipodrom Stara Miłosna BnO 2017 1:10.000
2017-035-2409-MAZ Park Odkrywców Polskich BnO 2017 1:4.000
2017-034-2408-ZPM Niemierzyn BnO 2017 1:4.000
[1]23456789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies