Polski Związek Orientacj Sportowej
LINKI
Nazwa Adres www
Akademicki Związek Sportowy www.azs.pl
Blog Bartosza Pawlaka bartoszpawlak.blogspot.com
Blog Jacka Morawskiego jacek.flotabno.org.pl
Blog Mikołaja Grabca mickkeygrabczyk.blogspot.com
Blog Natali Dyzio natixi.blogspot.com
Blog Rafała Podzińskiego podzio91bno.blogspot.com
Blog Roberta Banacha banachrobert.blogspot.com
Blog Tomasza i Marii Pabich tomimary.blogspot.com
Blog trenera Kaliksta Sobczyńskiego kalikst.blogspot.com
Blog Witka Jasińskiego witekjasinski.blogspot.com
Blog Wojciecha Kowalskiego wojciechkowalski.blogspot.com
Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej www.coms.pl
Centralny Ośrodek Sportu www.cos.pl
Forum o orientacji sportowej www.bno.org.pl/forum/
Instytut Sportu www.insp.pl
International Orienteering Federation www.orienteering.org
Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich www.federacja.com.pl
Ministerstwo Sportu i Turystyki www.msport.gov.pl
MKOl www.olympic.org
Newsy o orientacji z całego świata www.worldofo.com
Nike - Ścieżki Biegowe www.sciezkibiegowe.pl
Polska Federacja Sportu Młodzieżowego www.msport.home.pl
Polski Komitet Olimpijski www.pkol.pl
Polski Związek Radioorientacji Sportowej www.pzrs.org.pl
Program UE "Młodzież w działaniu" www.mlodziez.org.pl/index.php
Sekcja BnO Wawelu Kraków wawel-bno.blogspot.com
Sekcja BnO WKS Floty Gdynia flotabno.blogspot.com
Serwis o Rowerowej Jeździe na Orientację www.mtbo.pl
Silne Studio - Agencja Fotograficzna - Filmowa www.silne-studio.pl
Strona Aleksandra Bernaciaka www.orienteering.ovh.org
Szkolny Związek Sportowy www.szs.pl
07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies