Polski Związek Orientacj Sportowej
WYKAZ KOMISJI PZOS
Komisja Wychowania i Dyscypliny
przewodniczacy
Barbara Glińska
tel:
czlonek
Nina Deredos od: 19.03.2017
tel:
czlonek
Arleta Sosenko od: 19.03.2017
tel:
Komisja ds. Dzieci i Młodzieży
przewodniczacy
Andrzej Galla Mochy od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Barbara Nowak Kaszczor od: 22.08.2016
tel:
email: basia_nowak@poczta.onet.pl
czlonek
Anna Górnicka-Antonowicz Warszawa od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Tomasz Muller Kwidzyn od: 22.08.2016
tel:
email: bno@umkskwidzyn.pl
Główne Kolegium Sędziów
przewodniczacy
Stasnisław Leśnicki Przeworsk
tel:
czlonek
Henryk Marcinkiewicz Warszawa
tel:
czlonek
Marek Plich Lublin
tel:
Komisja Kartograficzna i Budowy Tras
przewodniczacy
Jacek Morawski Warszawa od: 17.03.2013
tel: 48661777692
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Maja Morawska Gdynia od: 22.08.2016
tel:
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Kostiantyn Majasow Wrocław od: 17.03.2013
tel: 48722228218
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Piotr Pietroń Kraków od: 17.03.2013
tel: 48600161613
email: kartografia@zielonysport.pl
czlonek
Adrian Kopczyński od: 19.03.2017
tel: +48 531989636
email: adrian.kopczynski.p@gmail.com
Komisja Międzynarodowa
przewodniczacy
Przemysław Patejko Warszawa
tel:
email: p.patejko@hotmail.com
czlonek
Jerzy Antonowicz Warszawa
tel:
email: jerzy.antonowicz@inetia.pl
czlonek
Ludomir Parfianowicz Warszawa
tel:
email: ludomir.p@interia.pl
Komisja Marketingu
czlonek
Sławomir Cygler Kraków / Warszawa od: 17.03.2013
tel: 48508127708
email: marketing@zielonysport.pl
czlonek
Jolanta Kołosińska Warszawa od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Ewa Gwóźdź Łódź od: 22.08.2016
tel:
czlonek
Lilianna Etterle-Biederman Kraków od: 22.08.2016
tel:
Komisja IT
czlonek
Aleksander Bernaciak od: 17.03.2013
tel:
Komisja Rowerowej Jazdy na Orientację
przewodniczacy
Alicja Wojtala Wrocław od: 03.04.2017
tel:
czlonek
Igor Błachut Warszawa od: 03.04.2017
tel:
czlonek
Karol Kalsztein od: 03.04.2017
tel:
Komisja Orientacji Precyzyjnej
przewodniczacy
... ...
tel:
Komisja Rozwoju Narciarskiego Biegu na Orientację
przewodniczacy
... ...
tel:
Zespół Szkolenia
czlonek
Trener Kadry Narodowej RJnO
Jan Cegiełka Warszawa
tel:
email: jan_cegielka@sggw.pl
czlonek
Trener Kadry Narodowej Juniorów BnO
Tomasz Pabich Pabianice
tel:
email: pabicht@gmail.com
czlonek
Trener Kadry Narodowej Seniorów BnO
Dawid Stefański Poznań
tel:
email: stefanski.dawid@op.pl
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Fiuk EwaGontarz WojciechHnatków MariaHołyńska ZuzannaKalitka KatarzynaMuras DominikaOkońska MajaPolewka JuliannaPoborca KatarzynaTrzosko BogusławŚwirski TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies