Polski Związek Orientacj Sportowej
KOS BnO
Rok założenia2015
Nr klubuZ01
AdresSzczecin
 
Województwo zachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl
Kontakt668-009-601
KontaktKlub Orientacji Sportowej BnO Szczecin, Bartłomiej Mazan
Fax:
E-mail:barmaz5@vp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 3 1.10 BnO
20.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 2 1.10 BnO
19.10.2018 V Bukowa Cup - Etap 1 1.10 BnO
13.06.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 4 BnO
10.06.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 BnO
09.06.2018 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 1 - sztafeta sprinterska BnO
16.05.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 3 BnO
13.05.2018 Sprint Test Race - urban city race BnO
12.05.2018 Mistrzostwa Szczecina - sprint 0.70 BnO
12.05.2018 Sprint Test Race - sztafety sprinerskie BnO
11.05.2018 Sprint Test Race - Wieczorny sprint BnO
22.04.2018 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk 0.80 BnO
21.04.2018 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1 0.70 BnO
21.04.2018 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny 0.70 BnO
18.04.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 2 BnO
21.03.2018 Szczecińska Dobranocka XI - etap 1 BnO
10.01.2018 Szczecińska Dobranocka 10 - E5 BnO
06.12.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E4 BnO
15.11.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E3 BnO
18.10.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E2 BnO
15.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E3 1.10 BnO
14.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 BnO
13.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E1 1.10 BnO
20.09.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E1 BnO
14.06.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E4 BnO
28.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - TempO Trail-O
27.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - PreO Trail-O
24.05.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E3 BnO
19.04.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E2 BnO
02.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk 0.80 BnO
01.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint 0.80 BnO
22.03.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E1 BnO
18.01.2017 Szczecińska Dobranocka - E5- finał BnO
07.12.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
16.11.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
16.10.2016 Bukowa Cup III - E3 1.10 BnO
15.10.2016 Bukowa Cup III - E2 1.10 BnO
14.10.2016 Bukowa Cup III - E1 1.10 BnO
05.10.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
28.09.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO
15.06.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
18.05.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
13.04.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
16.03.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies