Polski Związek Orientacj Sportowej
KOS BnO
Rok założenia2015
Nr klubuZ01
AdresSzczecin
 
Województwo zachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl
Kontakt668-009-601
KontaktKlub Orientacji Sportowej BnO Szczecin, Bartłomiej Mazan
Fax:
E-mail:barmaz5@vp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
10.01.2018 Szczecińska Dobranocka 10 - E5 BnO
06.12.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E4 BnO
15.11.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E3 BnO
18.10.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E2 BnO
15.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E3 1.10 BnO
14.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 BnO
13.10.2017 CTZ; IV Bukowa Cup - E1 1.10 BnO
20.09.2017 Szczecińska Dobranocka 10 - E1 BnO
14.06.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E4 BnO
28.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - TempO Trail-O
27.05.2017 CTZ; Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - PreO Trail-O
24.05.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E3 BnO
19.04.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E2 BnO
02.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk 0.80 BnO
01.04.2017 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint 0.80 BnO
22.03.2017 Szczecińska Dobranocka 9 - E1 BnO
18.01.2017 Szczecińska Dobranocka - E5- finał BnO
07.12.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
16.11.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
16.10.2016 Bukowa Cup III - E3 1.10 BnO
15.10.2016 Bukowa Cup III - E2 1.10 BnO
14.10.2016 Bukowa Cup III - E1 1.10 BnO
05.10.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
28.09.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO
15.06.2016 Szczecińska Dobranocka - E4 BnO
18.05.2016 Szczecińska Dobranocka - E3 BnO
13.04.2016 Szczecińska Dobranocka - E2 BnO
16.03.2016 Szczecińska Dobranocka - E1 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies