Polski Związek Orientacj Sportowej
KU AZS WAT
Rok założenia1979
Nr klubuW89
AdresWarszawa 00-908
  ul.Kartezjusza1
Województwo mazowieckie
Strona wwworientujsienawat.pl
Kontakt261 839 466 (sekretariat)
Kontakt
Fax:261 839 218 (sekretariat)
E-mail:Ryszard.Chachurski@wat.edu.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
12.05.2018 XX Cross na Orientację im. gen. S. Kaliskiego - sprint 0.80 BnO
11.09.2016 Mistrzostwa Mazowsza - MM- sztafety BnO
14.06.2015 MP w Orientacji Precyzyjnej - E2 - TempO Trail-O
13.06.2015 MP w Orientacji Precyzyjnej - E1 - PreO Trail-O
05.10.2014 MP i MPM w Szt. Spr. BnO - Indywidualne zawody w Sprinterskim BnO Poligon 2014 BnO
05.10.2014 MP i MPM w Szt. Spr. BnO - Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Sztafetowym Sprinterskim BnO BnO
15.06.2014 Mistrzostwa Okręgu w Orientacji Precyzyjnej - PreO 1.00 Trail-O
26.01.2014 Mała Niedźwiedzica NBnO & Bieg Narciarski - 1 NBnO
09.10.2010 Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.70 BnO

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies