Polski Związek Orientacj Sportowej
UNTS
Rok założenia1988
Nr klubuW87
AdresWarszawa 02-868
  Sarabandy 16/22
Województwo mazowieckie
Strona wwwwww.unts.waw.pl
Kontakt601 072 722
KontaktJoanna Parfianowicz, ul. Mielczarskiego 3/13 , 02-798 Warszawa, Tel. 601 072 722
Fax:
E-mail:kontakt@unts.waw.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
07.10.2018 Puchar Warszawy - Etap 2 BnO
06.10.2018 Puchar Warszawy - Etap 1 BnO
14.03.2018 Warszawa Nocą 2017 - Nugat BnO
14.02.2018 Warszawa Nocą 2017 - Ujazdów BnO
10.01.2018 Warszawa Nocą 2017 - Stegny BnO
06.12.2017 Warszawa Nocą 2017 - Kępa Gocławska BnO
22.11.2017 Warszawa Nocą 2017 - Kopa Cwila BnO
11.10.2017 Szybki Mózg 2017 - Hawajska BnO
20.09.2017 Szybki Mózg 2017 - Jezioro Gocławskie BnO
10.09.2017 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy BnO
09.09.2017 UNTS Cup 2017 - bieg nocny BnO
09.09.2017 UNTS Cup 2017 - city race BnO
21.06.2017 Szybki Mózg 2017 - Nowolipki BnO
18.06.2017 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sztafetowy BnO
17.06.2017 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny 1.30 BnO
16.06.2017 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski 1.30 BnO
24.05.2017 Szybki Mózg 2017 - Pałac Kultury i Nauki BnO
26.04.2017 Szybki Mózg 2017 - Rzymowskiego BnO
15.03.2017 Warszawa Nocą 2016 - SGGW BnO
08.02.2017 Warszawa Nocą 2016 - Forty Korotyńskiego BnO
11.01.2017 Warszawa Nocą 2016 - AWF BnO
14.12.2016 Warszawa Nocą 2016 - Park Moczydło BnO
23.11.2016 Warszawa Nocą 2016 - Braci Wagów BnO
12.10.2016 Szybki Mózg 2016 - Park Arkadia BnO
25.09.2016 UNTS Cup 2016 - bieg średniodystansowy BnO
24.09.2016 UNTS Cup 2016 - Ursynów City Race BnO
24.09.2016 UNTS Cup 2016 - bieg nocny 0.70 BnO
07.09.2016 Szybki Mózg 2016 - Balaton BnO
22.06.2016 Szybki Mózg 2016 - Ciszewskiego BnO
18.05.2016 Szybki Mózg 2016 - Młynów BnO
20.04.2016 Szybki Mózg 2016 - Hale Mirowskie BnO
16.03.2016 Warszawa Nocą 2015 - Sadek Natoliński BnO
17.02.2016 Warszawa Nocą 2015 - Wierzbno BnO
13.01.2016 Warszawa Nocą 2015 - Gocław BnO
04.10.2015 UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy 0.70 BnO
03.10.2015 UNTS Cup 2015 - bieg nocny BnO
11.03.2015 Warszawa Nocą 2014 - Jastrzębowskiego BnO
11.02.2015 Warszawa Nocą 2014 - Tamka BnO
14.01.2015 Warszawa Nocą 2014 - Biblioteka Narodowa BnO
10.12.2014 Warszawa Nocą 2014 - Nowe Miasto BnO
19.11.2014 Warszawa Nocą 2014 - Sady Żoliborskie BnO
19.10.2014 UNTS Cup 2014 - sprint 0.80 BnO
18.10.2014 UNTS Cup 2014 - średni 0.70 BnO
01.10.2014 Szybki Mózg 2014 - Urząd Dzielnicy Ursynów BnO
10.09.2014 Szybki Mózg 2014 - Wilanów Wysoki BnO
25.06.2014 Szybki Mózg 2014 - Morskie Oko BnO
08.06.2014 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 BnO
07.06.2014 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 BnO
07.06.2014 Szybki Mózg 2014 - Stare Miasto BnO
21.05.2014 Szybki Mózg 2014 - Chmielna BnO
09.04.2014 Szybki Mózg 2014 - Muranów BnO
12.03.2014 Warszawa Nocą 2013 - Ursynów Północny BnO
12.02.2014 Warszawa Nocą 2013 - Mariensztat BnO
15.01.2014 Warszawa Nocą 2013 - Metro Marymont BnO
11.12.2013 Warszawa Nocą 2013 - Park Skaryszewski BnO
20.11.2013 Warszawa Nocą 2013 - Szczęśliwice BnO
20.10.2013 UNTS Cup 2013 - średni 0.70 BnO
19.10.2013 UNTS Cup 2013 - sprint 0.70 BnO
25.09.2013 Szybki Mózg 2013 - Metro Stoklosy BnO
04.09.2013 Szybki Mózg 2013 - Fort Wlochy BnO
05.06.2013 Szybki Mózg 2013 - Powsin BnO
02.06.2013 Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 BnO
01.06.2013 Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 BnO
31.05.2013 Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 BnO
15.05.2013 Szybki Mózg 2013 - Os. Gorczewska BnO
17.04.2013 Szybki Mózg 2013 - Pepsi Arena BnO
13.03.2013 Warszawa Nocą 2012 - Kazury BnO
20.02.2013 Warszawa Nocą 2012 - Solec BnO
16.01.2013 Warszawa Nocą 2012 - Fasolowa BnO
12.12.2012 Warszawa Nocą 2012 - Agrykola BnO
28.11.2012 Warszawa Nocą 2012 - Dolinka Służewska BnO
21.10.2012 UNTS Cup 2012 sprint - Sprint 0.70 BnO
20.10.2012 UNTS Cup 2012 średni - �redni 0.70 BnO
12.09.2012 Szybki Mózg 2012 - Solec BnO
22.08.2012 Szybki Mózg 2012 - G�rka Kazurka BnO
20.06.2012 Szybki Mózg 2012 - Powsin BnO
30.05.2012 Szybki Mózg 2012 - Park Szymańskiego BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Warszawa BnO
18.04.2012 Szybki Mózg 2012 - Kopa Cwila BnO
14.03.2012 Warszawa Nocą - Wielki Fina� BnO
22.02.2012 Warszawa Nocą - Obl�enie Sejmu BnO
04.01.2012 Warszawa Nocą - Zmasowany Atak BnO
15.12.2011 Warszawa Nocą - U Cyglera BnO
23.11.2011 Warszawa Nocą - Biegaj z Mistrzem BnO
15.10.2011 Puchar UNTS 2011 - �redni 0.70 BnO

06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bogusz EwaBreksa BlankaDzik MirosławJaworski KacperMalik WiktoriaMajewski BartoszMasztalski PawełNadachewicz JarosławOlbrycht AnnaSobczyk DanielWdowczyk PiotrZielczyńska HelenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies