Polski Związek Orientacj Sportowej
KS Spójnia Warszawa
Rok założenia
Nr klubuW80
AdresWarszawa
  Wybrzeże Gdyńskie 2
Województwo mazowieckie
Strona www
Kontakt22 839 59 89
Kontakt
Fax:22 839 22 60
E-mail:klub@ksspojnia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
29.04.2018 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 BnO
28.04.2018 IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 BnO
13.12.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E9 BnO
15.11.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E8 BnO
25.10.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E7 BnO
06.09.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E6 BnO
07.06.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E5 BnO
10.05.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E4 BnO
30.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 BnO
29.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
19.04.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E3 BnO
01.03.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E2 BnO
25.01.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E1 BnO
29.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - VI runda BnO
08.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - V runda BnO
10.09.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - IV runda BnO
11.06.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - III runda BnO
08.06.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 3 BnO
11.05.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 2 BnO
07.05.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - II runda BnO
24.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 BnO
23.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
22.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 BnO
10.04.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - I runda BnO
02.04.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 1 BnO
26.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 BnO
25.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 BnO
24.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 BnO
14.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 BnO
13.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Sztafety Sprinterskie Mix BnO
27.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E3 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E1 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E2 sprint BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies