Polski Związek Orientacj Sportowej
KS Spójnia Warszawa
Rok założenia
Nr klubuW80
AdresWarszawa
  Wybrzeże Gdyńskie 2
Województwo mazowieckie
Strona wwwwww.spojnia.warszawa.pl
Kontakt22 839 59 89
Kontakt
Fax:22 839 22 60
E-mail:klub@ksspojnia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
13.12.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E9 BnO
15.11.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E8 BnO
25.10.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E7 BnO
06.09.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E6 BnO
07.06.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E5 BnO
10.05.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E4 BnO
30.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 BnO
29.04.2017 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
19.04.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E3 BnO
01.03.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E2 BnO
25.01.2017 Z Mapą Na Spacer 2017 - E1 BnO
29.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - VI runda BnO
08.10.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - V runda BnO
10.09.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - IV runda BnO
11.06.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - III runda BnO
08.06.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 3 BnO
11.05.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 2 BnO
07.05.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - II runda BnO
24.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 BnO
23.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 BnO
22.04.2016 CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 BnO
10.04.2016 Z mapą na spacer (rekreacyjnie) - I runda BnO
02.04.2016 Szkolny Puchar Żoliborza - runda 1 BnO
26.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 BnO
25.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 BnO
24.04.2015 Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 BnO
14.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 BnO
13.09.2014 Warsaw Orient Meeting - Sztafety Sprinterskie Mix BnO
27.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E3 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E1 średni BnO
26.04.2014 Grand Prix Mazowsza - E2 sprint BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dobroś AleksandraDuda MariaKolasa SylwiaKlekotta KamilMaciejewska DariaMądrzyński ZbigniewMichalak AlicjaPabich AdriannaPelo ArturPietrusińska NicolaPatrzałek MaciejUlasiński JakubWysocka MałgorzataZielczyński PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies