Polski Związek Orientacj Sportowej
Stowarzyszenie Team 360 stopni
Rok założenia2012
Nr klubuW08
AdresWarszawa 05-077
  ul. Gościniec 152a/9
Województwo mazowieckie
Strona wwwwww.team360.pl
Kontakt609-833-555
609-833-555
Kontakt
Fax:
E-mail:iblachut@team360.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
16.09.2018 Mistrzostwa Polski, Klubowe Mistrzostwa Polski - Etap 2 RJnO
15.09.2018 Mistrzostwa Polski, Klubowe Mistrzostwa Polski - Etap 1 RJnO
17.09.2017 CTZ; MP (klasyk, średni) i Puchar Najmłodszych RJnO, IPP, DPP - E2-średni, E3-sprint RJnO
16.09.2017 CTZ; MP (klasyk, średni) i Puchar Najmłodszych RJnO, IPP, DPP - E1-klasyk RJnO
25.03.2017 WesolinO 2017 - E6 BnO
11.03.2017 WesolinO 2017 - E5 BnO
04.03.2017 WesolinO 2017 - E4 BnO
18.02.2017 WesolinO 2017 - E3 BnO
04.02.2017 WesolinO 2017 - E2 BnO
14.01.2017 WesolinO 2017 - E1 BnO
30.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIV-klasyk RJnO
29.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIV-scorelauf RJnO
16.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIII-sprint RJnO
16.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIII-średni RJnO
15.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIII-klasyk RJnO
02.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XII-scorelauf RJnO
01.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XII-sprint RJnO
01.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XII-średni RJnO
25.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XI-sprint RJnO
25.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XI-średni RJnO
24.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XI-klasyk RJnO
04.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM X-klasyk RJnO
03.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM X-sprint RJnO
03.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM X-średni RJnO
28.08.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IX-scorelauf RJnO
27.08.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IX-sprint RJnO
27.08.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IX-średni RJnO
03.07.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VIII-sprint RJnO
03.07.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VIII-średni RJnO
02.07.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VIII- scorelauf RJnO
19.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VII-klasyk RJnO
18.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VII-medium RJnO
05.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VI-sprint RJnO
05.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VI-średni RJnO
04.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VI-długi RJnO
29.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - klasyk RJnO
28.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - sprint RJnO
28.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - średni RJnO
27.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - medium RJnO
27.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - sprint RJnO
26.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - MP średni RJnO
22.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM V-klasyk RJnO
21.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM V-medium RJnO
08.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IV-klasyk RJnO
07.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IV-sprint RJnO
07.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IV-średni RJnO
10.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM III-sprint RJnO
10.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM III-średni RJnO
09.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM III-scorelauf RJnO
03.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM II-medium RJnO
02.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM II-klasyk RJnO
20.03.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM I-sprint RJnO
20.03.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM I- średni RJnO
19.03.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM I-klasyk RJnO
31.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 9 RJnO
30.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 8 RJnO
29.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 7 RJnO
28.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 6 RJnO
27.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 5 RJnO
26.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 4 RJnO
25.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 3 RJnO
24.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 2 RJnO
23.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 1 RJnO
22.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- SCP- scorelauf punktowy RJnO
21.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- Dystans średni RJnO
21.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- SZsm- SZsm- sztafety sprint mix RJnO
20.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- Dystans klasyczny RJnO
19.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- Sprint RJnO
19.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- SZ2- sztafety 2 zmianowe RJnO
27.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E4 Dystans średni RJnO
26.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E3 Dystans klasyczny RJnO
26.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E2 Sprint RJnO
25.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E1 Sprint RJnO
28.04.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans klasyczny RJnO
27.04.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans sredni RJnO
26.04.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans sprinterski RJnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies