Polski Związek Orientacj Sportowej
Stowarzyszenie Team 360 stopni
Rok założenia2012
Nr klubuW08
AdresWarszawa 05-077
  ul. Gościniec 152a/9
Województwo mazowieckie
Strona wwwwww.team360.pl
Kontakt609-833-555
609-833-555
Kontakt
Fax:
E-mail:iblachut@team360.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
17.09.2017 CTZ; MP (klasyk, średni) i Puchar Najmłodszych RJnO, IPP, DPP - E2-średni, E3-sprint RJnO
16.09.2017 CTZ; MP (klasyk, średni) i Puchar Najmłodszych RJnO, IPP, DPP - E1-klasyk RJnO
25.03.2017 WesolinO 2017 - E6 BnO
11.03.2017 WesolinO 2017 - E5 BnO
04.03.2017 WesolinO 2017 - E4 BnO
18.02.2017 WesolinO 2017 - E3 BnO
04.02.2017 WesolinO 2017 - E2 BnO
14.01.2017 WesolinO 2017 - E1 BnO
30.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIV-klasyk RJnO
29.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIV-scorelauf RJnO
16.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIII-sprint RJnO
16.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIII-średni RJnO
15.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XIII-klasyk RJnO
02.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XII-scorelauf RJnO
01.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XII-sprint RJnO
01.10.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XII-średni RJnO
25.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XI-sprint RJnO
25.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XI-średni RJnO
24.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM XI-klasyk RJnO
04.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM X-klasyk RJnO
03.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM X-sprint RJnO
03.09.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM X-średni RJnO
28.08.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IX-scorelauf RJnO
27.08.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IX-sprint RJnO
27.08.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IX-średni RJnO
03.07.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VIII-sprint RJnO
03.07.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VIII-średni RJnO
02.07.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VIII- scorelauf RJnO
19.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VII-klasyk RJnO
18.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VII-medium RJnO
05.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VI-sprint RJnO
05.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VI-średni RJnO
04.06.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM VI-długi RJnO
29.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - klasyk RJnO
28.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - sprint RJnO
28.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - średni RJnO
27.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - medium RJnO
27.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - sprint RJnO
26.05.2016 Grand Prix Polski w RJnO (w tym MP- średni) - MP średni RJnO
22.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM V-klasyk RJnO
21.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM V-medium RJnO
08.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IV-klasyk RJnO
07.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IV-sprint RJnO
07.05.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM IV-średni RJnO
10.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM III-sprint RJnO
10.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM III-średni RJnO
09.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM III-scorelauf RJnO
03.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM II-medium RJnO
02.04.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM II-klasyk RJnO
20.03.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM I-sprint RJnO
20.03.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM I- średni RJnO
19.03.2016 Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - PWiM I-klasyk RJnO
31.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 9 RJnO
30.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 8 RJnO
29.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 7 RJnO
28.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 6 RJnO
27.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 5 RJnO
26.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 4 RJnO
25.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 3 RJnO
24.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 2 RJnO
23.08.2014 Mistrzostwa Świata w Rowerowej Jeżdzie na Orientację - dzień 1 RJnO
22.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- SCP- scorelauf punktowy RJnO
21.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- Dystans średni RJnO
21.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- SZsm- SZsm- sztafety sprint mix RJnO
20.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- Dystans klasyczny RJnO
19.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- Sprint RJnO
19.06.2014 XIV Grand Prix Polski w RJnO, Mistrzostwa Polski - MP- SZ2- sztafety 2 zmianowe RJnO
27.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E4 Dystans średni RJnO
26.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E3 Dystans klasyczny RJnO
26.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E2 Sprint RJnO
25.04.2014 Mazovia Cup 2014 - E1 Sprint RJnO
28.04.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans klasyczny RJnO
27.04.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans sredni RJnO
26.04.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans sprinterski RJnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies