Polski Związek Orientacj Sportowej
PUKS Młode Orły
Rok założenia
Nr klubuW03
AdresNowy Dwór Maz. 05-101
  Młodzieżowa 1
Województwo mazowieckie
Strona www
Kontakt
Kontakt
Fax:
E-mail:

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
30.09.2018 MMM strefa B - bieg sztafetowy BnO
29.09.2018 MMM strefa B - bieg klasyczny 1.00 BnO
29.09.2018 MMM strefa B - bieg sprinterski 1.00 BnO
03.05.2018 Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 BnO
02.05.2018 Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 BnO
01.05.2018 Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 BnO
03.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 BnO
02.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 BnO
01.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 BnO
05.03.2017 Zawody Treningowe - Przedwiośnie BnO
12.02.2017 Zawody Treningowe - Zima BnO
14.01.2017 Zawody Treningowe - Wczesna Zima BnO
10.12.2016 Zawody Treningowe - Bardzo Późna Jesień BnO
03.12.2016 Zawody Treningowe - Późna Jesień BnO
22.05.2016 WOM - sztafety BnO
21.05.2016 Mistrzostwa Mazowsza - MM-sprint 0.80 BnO
21.06.2015 MMazowsza - sztafety BnO
20.06.2015 WOM Sprint - Sprint 0.80 BnO
20.06.2015 MMazowsza - średni 0.80 BnO
26.11.2011 Ogólnopolski Puchar UKS BnO
23.07.2011 OOM w BnO - Bieg sztafetowy BnO
22.07.2011 OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 BnO
21.07.2011 OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 BnO
20.07.2011 OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 BnO
17.04.2011 Puchar Wiosny - średni 0.80 BnO
16.04.2011 Puchar Wiosny - sprint 0.80 BnO

11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Brzezinka SzymonDerkowska MagdalenaFitrzyk KrzysztofGórska KingaJurkowski TomaszMagiera IgorMichalski KarolMikowska KingaOkarma JacekPacek SylwesterPilarczyk KarolinaPaszek MaksymilianPatyński GrzegorzTojza AlicjaWiktorowicz MateuszZłotowski MichałZłotowska JoannaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies