Polski Związek Orientacj Sportowej
PUKS Młode Orły
Rok założenia
Nr klubuW03
AdresNowy Dwór Maz. 05-101
  Młodzieżowa 1
Województwo mazowieckie
Strona www
Kontakt
Kontakt
Fax:
E-mail:

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
03.05.2018 Grand Prix Mazowsza - Etap 3 BnO
02.05.2018 Grand Prix Mazowsza - Etap 2 BnO
01.05.2018 Grand Prix Mazowsza - Etap 1 BnO
03.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 BnO
02.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 BnO
01.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 BnO
05.03.2017 Zawody Treningowe - Przedwiośnie BnO
12.02.2017 Zawody Treningowe - Zima BnO
14.01.2017 Zawody Treningowe - Wczesna Zima BnO
10.12.2016 Zawody Treningowe - Bardzo Późna Jesień BnO
03.12.2016 Zawody Treningowe - Późna Jesień BnO
22.05.2016 WOM - sztafety BnO
21.05.2016 Mistrzostwa Mazowsza - MM-sprint 0.80 BnO
21.06.2015 MMazowsza - sztafety BnO
20.06.2015 WOM Sprint - Sprint 0.80 BnO
20.06.2015 MMazowsza - średni 0.80 BnO
26.11.2011 Ogólnopolski Puchar UKS BnO
23.07.2011 OOM w BnO - Bieg sztafetowy BnO
22.07.2011 OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 BnO
21.07.2011 OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 BnO
20.07.2011 OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 BnO
17.04.2011 Puchar Wiosny - średni 0.80 BnO
16.04.2011 Puchar Wiosny - sprint 0.80 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Androsz KatarzynaBałamut AleksandraBiałek DominikBiolik GrzegorzBednarczyk ErykBielik KrzysztofChabiera TomaszDźwigała NataliaKlimkiewicz KacperKania FeliksKociuba WiktorKlukowska JuliaLeśniak JanLeśniak TomaszMalinowski ZbigniewNikitczenko NataszaParkitna PaulinaPisarska MałgorzataRożej KajetanRaszkiewicz PaulinaRogala MałgorzataSzafran KarolinaSłoński MarekSmolicz KonradTrocki MiłoszWróbel GabrielaZwierzyński MichałZapart PatrykŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies