Polski Związek Orientacj Sportowej
PUKS Młode Orły
Rok założenia
Nr klubuW03
AdresNowy Dwór Maz. 05-101
  Młodzieżowa 1
Województwo mazowieckie
Strona www
Kontakt
Kontakt
Fax:
E-mail:

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
03.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 BnO
02.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 BnO
01.05.2017 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 BnO
05.03.2017 Zawody Treningowe - Przedwiośnie BnO
12.02.2017 Zawody Treningowe - Zima BnO
14.01.2017 Zawody Treningowe - Wczesna Zima BnO
10.12.2016 Zawody Treningowe - Bardzo Późna Jesień BnO
03.12.2016 Zawody Treningowe - Późna Jesień BnO
22.05.2016 WOM - sztafety BnO
21.05.2016 Mistrzostwa Mazowsza - MM-sprint 0.80 BnO
21.06.2015 MMazowsza - sztafety BnO
20.06.2015 WOM Sprint - Sprint 0.80 BnO
20.06.2015 MMazowsza - średni 0.80 BnO
26.11.2011 Ogólnopolski Puchar UKS BnO
23.07.2011 OOM w BnO - Bieg sztafetowy BnO
22.07.2011 OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 BnO
21.07.2011 OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 BnO
20.07.2011 OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 BnO
17.04.2011 Puchar Wiosny - średni 0.80 BnO
16.04.2011 Puchar Wiosny - sprint 0.80 BnO

10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies