Polski Związek Orientacj Sportowej
KS OK!Sport
Rok założenia2011
Nr klubuW02
AdresWarszawa 02-781
  ul. Czapli 19a
Województwo mazowieckie
Strona wwwoksport.org.pl
Kontakt
Kontakt
Fax:
E-mail:

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
02.09.2018 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w Sztafetowym BnO 0.80 BnO
01.09.2018 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO BnO
01.09.2018 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO 0.80 BnO
01.10.2017 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO BnO
30.09.2017 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO BnO
09.04.2017 Dorzynki po superLongu - Trening „scorelauf” BnO
08.04.2017 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 BnO
16.10.2016 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy 0.80 BnO
10.09.2016 WOM - klasyk 0.80 BnO
06.03.2016 ABC BnO 2016 - 6.03 BnO
21.02.2016 ABC BnO 2016 - 21.02 BnO
10.01.2016 ABC BnO 2016 - 10.01 BnO
12.09.2015 WOM Klasyk - klasyk 0.80 BnO
17.05.2015 Puchar OK! 2015-Mistrzostwa Mazowsza na dystansie klasycznym - Klasyk 0.70 BnO
27.09.2014 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Nocnym Biegu na Orientację - MWiM -nocne 0.70 BnO
11.05.2014 Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 BnO
12.05.2013 Mistrzostwa Warszawy w BnO - średniodystansowe BnO
11.05.2013 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w BnO - nocne BnO

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Borek AdamDobkowska JuliaGajdamowicz MarcinHarasim BeataKulesza IgorUrbaniak KrzysztofZawielak AnnaŻebrowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies