Polski Związek Orientacj Sportowej
KS OK!Sport
Rok założenia2011
Nr klubuW02
AdresWarszawa 02-781
  ul. Czapli 19a
Województwo mazowieckie
Strona wwwoksport.org.pl
Kontakt
Kontakt
Fax:
E-mail:

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
01.10.2017 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO BnO
30.09.2017 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO BnO
09.04.2017 Dorzynki po superLongu - Trening „scorelauf” BnO
08.04.2017 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 BnO
16.10.2016 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy 0.80 BnO
10.09.2016 WOM - klasyk 0.80 BnO
06.03.2016 ABC BnO 2016 - 6.03 BnO
21.02.2016 ABC BnO 2016 - 21.02 BnO
10.01.2016 ABC BnO 2016 - 10.01 BnO
12.09.2015 WOM Klasyk - klasyk 0.80 BnO
17.05.2015 Puchar OK! 2015-Mistrzostwa Mazowsza na dystansie klasycznym - Klasyk 0.70 BnO
27.09.2014 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Nocnym Biegu na Orientację - MWiM -nocne 0.70 BnO
11.05.2014 Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 BnO
12.05.2013 Mistrzostwa Warszawy w BnO - średniodystansowe BnO
11.05.2013 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w BnO - nocne BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Androsz KatarzynaBałamut AleksandraBiałek DominikBiolik GrzegorzBednarczyk ErykBielik KrzysztofChabiera TomaszDźwigała NataliaKlimkiewicz KacperKania FeliksKociuba WiktorKlukowska JuliaLeśniak JanLeśniak TomaszMalinowski ZbigniewNikitczenko NataszaParkitna PaulinaPisarska MałgorzataRożej KajetanRaszkiewicz PaulinaRogala MałgorzataSzafran KarolinaSłoński MarekSmolicz KonradTrocki MiłoszWróbel GabrielaZwierzyński MichałZapart PatrykŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies