Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut Dębów
Rok założenia
Nr klubuR22
AdresDębów 37-200
  Dębów 47, Przeworsk
Województwo podkarpackie
Strona wwwuks_azymut_debow.republika.pl
Kontakt
KontaktTel. 888 370 070 p. Maria Ziętek-Leśnicka
Fax:
E-mail:bizonharper@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
09.09.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 3 - sztafeta klubowa BnO
08.09.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 BnO
07.09.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 BnO
25.05.2014 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafeta Klubowa BnO
24.05.2014 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 BnO
06.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Klasyk BnO
05.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sprint BnO
05.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety BnO
29.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 BnO
28.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety sprinterskie BnO
27.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Podkarpacia - E2 0.70 BnO
01.10.2011 Mistrzostwa Podkarpacia - E1 0.80 BnO
15.05.2011 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - E2 0.80 BnO
14.05.2011 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - E1 0.80 BnO

09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies