Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut Dębów
Rok założenia
Nr klubuR22
AdresDębów 37-200
  Dębów 47, Przeworsk
Województwo podkarpackie
Strona wwwuks_azymut_debow.republika.pl
Kontakt
KontaktTel. 888 370 070 p. Maria Ziętek-Leśnicka
Fax:
E-mail:bizonharper@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
25.05.2014 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafeta Klubowa BnO
24.05.2014 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 BnO
06.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Klasyk BnO
05.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sprint BnO
05.10.2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety BnO
29.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 BnO
28.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety sprinterskie BnO
27.09.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Podkarpacia - E2 0.70 BnO
01.10.2011 Mistrzostwa Podkarpacia - E1 0.80 BnO
15.05.2011 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - E2 0.80 BnO
14.05.2011 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - E1 0.80 BnO

05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk
Borowski BartoszBecmer AleksandraDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKubicka MagdalenaKozak AndrzejPiepiórka WiktoriaRduch JagodaRólka PawełRościszewski MarcinRochowski KonradSkaczkowski JanSłońska BogusławaSobczak ErykTarasiuk AnnaZaleski JakubŚwić RadosławŻeziński JulianŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies