Polski Związek Orientacj Sportowej
KS Hades
Rok założenia
Nr klubuP02
AdresPoznań 61-213
  os. Powstań Narodowych 1 lok 2
Województwo wielkopolskie
Strona wwwhades.fla.pl
Kontakt698 665 890
Kontakt
Fax:
E-mail:klubsportowyhades@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
10.12.2017 Grand Prix Hadesu - E9 BnO
12.11.2017 Grand Prix Hadesu - E8 BnO
01.10.2017 Grand Prix Hadesu - E7 BnO
03.09.2017 Grand Prix Hadesu - E6 BnO
07.05.2017 Grand Prix Hadesu - E5 BnO
02.04.2017 Grand Prix Hadesu - E4 BnO
12.03.2017 Grand Prix Hadesu - E3 BnO
19.02.2017 Grand Prix Hadesu - E2 BnO
22.01.2017 Grand Prix Hadesu - E1 BnO
11.12.2016 Grand Prix Poznania - E10 BnO
27.11.2016 Grand Prix Poznania - E9 BnO
13.11.2016 Grand Prix Poznania - E8 BnO
30.10.2016 Grand Prix Poznania - E7 BnO
09.10.2016 MP w RJnO długi, sztafety dwuzmianowe, KMP II runda - MP DŁUGI DYST. RJnO
08.10.2016 MP w RJnO długi, sztafety dwuzmianowe, KMP II runda - SPRINT RJnO
08.10.2016 MP w RJnO długi, sztafety dwuzmianowe, KMP II runda - MP sztaf. dwuzmianowa RJnO
13.03.2016 Grand Prix Poznania - E4 BnO
28.02.2016 Grand Prix Poznania - E3 BnO
07.02.2016 Grand Prix Poznania - E2 BnO
16.01.2016 Grand Prix Poznania - E1 BnO
08.05.2015 Grand Prix Poznania - E6 BnO

06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bąkowska MartynaDopierała DominikaFronczek JakubFronczek JakubHaber ZofiaJoniec HubertJarus WaldemarKupryjańczyk SandraMrówczyński SzymonMovko SergeiNiessner PiotrOlejnik KrystianPieczuro TeresaPrzybylak AnnaRosłaniec KatarzynaSelwon JustynaSkóra BarbaraTuszyńska OlgaWąsiewicz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies