Polski Związek Orientacj Sportowej
KS Hades
Rok założenia
Nr klubuP02
AdresPoznań 61-213
  os. Powstań Narodowych 1 lok 2
Województwo wielkopolskie
Strona wwwhades.fla.pl
Kontakt698 665 890
Kontakt
Fax:
E-mail:klubsportowyhades@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
10.12.2017 Grand Prix Hadesu - E9 BnO
12.11.2017 Grand Prix Hadesu - E8 BnO
01.10.2017 Grand Prix Hadesu - E7 BnO
03.09.2017 Grand Prix Hadesu - E6 BnO
07.05.2017 Grand Prix Hadesu - E5 BnO
02.04.2017 Grand Prix Hadesu - E4 BnO
12.03.2017 Grand Prix Hadesu - E3 BnO
19.02.2017 Grand Prix Hadesu - E2 BnO
22.01.2017 Grand Prix Hadesu - E1 BnO
11.12.2016 Grand Prix Poznania - E10 BnO
27.11.2016 Grand Prix Poznania - E9 BnO
13.11.2016 Grand Prix Poznania - E8 BnO
30.10.2016 Grand Prix Poznania - E7 BnO
09.10.2016 MP w RJnO długi, sztafety dwuzmianowe, KMP II runda - MP DŁUGI DYST. RJnO
08.10.2016 MP w RJnO długi, sztafety dwuzmianowe, KMP II runda - SPRINT RJnO
08.10.2016 MP w RJnO długi, sztafety dwuzmianowe, KMP II runda - MP sztaf. dwuzmianowa RJnO
13.03.2016 Grand Prix Poznania - E4 BnO
28.02.2016 Grand Prix Poznania - E3 BnO
07.02.2016 Grand Prix Poznania - E2 BnO
16.01.2016 Grand Prix Poznania - E1 BnO
08.05.2015 Grand Prix Poznania - E6 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies