Polski Związek Orientacj Sportowej
UMKS ORKAN
Rok założenia1995
Nr klubuN61
AdresOstróda 14-100
  ul. Chrobrego 6/60
Województwo warmińsko-mazurskie
Strona wwwwww.orient.olsztyn.pl/
Kontakt89 642 20 95
608 683 927
Kontaktp. Jan Szepelak tel. dom (89) 642-20-95, tel. kom. 0608-683-927, ul. Chrobrego 6/60, 14-100 Ostróda
Fax:
E-mail:jasiek_sz@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
10.09.2017 V Puchar Elbląga - klasyk 0.80 BnO
09.09.2017 V Puchar Elbląga - średni 0.80 BnO
09.09.2017 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint 0.70 BnO
14.09.2014 Puchar Pomorza - VI runda 0.70 BnO
13.09.2014 Puchar Pomorza - V runda 0.70 BnO
30.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację II runda - Dystans średni RJnO
29.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację II runda - Scorelauf RJnO
29.09.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Scorelauf RJnO
28.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację II runda - Dystans sprinterski RJnO

10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Golinowska ElżbietaLeśnicki MarcinMamos MagdaRyniak RadosławSkorupa LeszekSzymański ErykStrózik SandraSienicz KlaudiaZabawa EmiliaZiętek ZbigniewŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies