Polski Związek Orientacj Sportowej
UMKS ORKAN
Rok założenia1995
Nr klubuN61
AdresOstróda 14-100
  ul. Chrobrego 6/60
Województwo warmińsko-mazurskie
Strona wwwwww.orient.olsztyn.pl/
Kontakt89 642 20 95
608 683 927
Kontaktp. Jan Szepelak tel. dom (89) 642-20-95, tel. kom. 0608-683-927, ul. Chrobrego 6/60, 14-100 Ostróda
Fax:
E-mail:jasiek_sz@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
10.09.2017 V Puchar Elbląga - klasyk 0.80 BnO
09.09.2017 V Puchar Elbląga - średni 0.80 BnO
09.09.2017 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint 0.70 BnO
14.09.2014 Puchar Pomorza - VI runda 0.70 BnO
13.09.2014 Puchar Pomorza - V runda 0.70 BnO
30.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację II runda - Dystans średni RJnO
29.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację II runda - Scorelauf RJnO
29.09.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Scorelauf RJnO
28.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację II runda - Dystans sprinterski RJnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies