Polski Związek Orientacj Sportowej
KU AZS UMCS
Rok założenia
Nr klubuL03
AdresLublin 20-032
  Langiewicza 22
Województwo lubelskie
Strona wwwbnolublin.pl
Kontakt81 463-45-35
81 463-45-35
Kontaktkierownik sekcji OS- Hubert Szuryga: hszuryga@vp.pl
Fax:81 464-37-99
E-mail:biuro@azs.umcs.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
20.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 BnO
19.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 BnO
18.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski - Etap 1 BnO
09.12.2017 Bieg z Mikołajem Biegam z mapą - Popularyzacyjne zawody rodzinne BnO
21.10.2017 Grahams CUP - E1-średni BnO
21.10.2017 Grahams CUP - E2-sprint BnO
12.10.2017 XII Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - II runda BnO
21.09.2017 XII Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - I runda BnO
09.06.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - IV runda- Finał BnO
04.06.2017 CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 BnO
03.06.2017 CTZ; MP i MPM BnO - sztafeta sprinterska BnO
25.05.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - III runda BnO
11.05.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - II runda BnO
23.04.2017 II Puchar KU AZS UMCS - średni 0.70 BnO
22.04.2017 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk 0.70 BnO
06.04.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - I runda BnO
18.09.2016 MP i MPM w BnO - sztafety BnO
17.09.2016 MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 BnO
28.08.2016 X Puchar Koziołka - klasyk 0.80 BnO
27.08.2016 X Puchar Koziołka - średni 0.80 BnO
26.08.2016 X Puchar Koziołka - nocny BnO
10.04.2016 I Puchar KU AZS UMCS - skrócony klasyk 0.70 BnO

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies