Polski Związek Orientacj Sportowej
KU AZS UMCS
Rok założenia
Nr klubuL03
AdresLublin 20-032
  Langiewicza 22
Województwo lubelskie
Strona wwwbnolublin.pl
Kontakt81 463-45-35
81 463-45-35
Kontaktkierownik sekcji OS- Hubert Szuryga: hszuryga@vp.pl
Fax:81 464-37-99
E-mail:biuro@azs.umcs.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
20.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 BnO
19.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 BnO
18.05.2018 Klubowe Mistrzostwa Polski - Etap 1 BnO
09.12.2017 Bieg z Mikołajem Biegam z mapą - Popularyzacyjne zawody rodzinne BnO
21.10.2017 Grahams CUP - E1-średni BnO
21.10.2017 Grahams CUP - E2-sprint BnO
12.10.2017 XII Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - II runda BnO
21.09.2017 XII Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - I runda BnO
09.06.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - IV runda- Finał BnO
04.06.2017 CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 BnO
03.06.2017 CTZ; MP i MPM BnO - sztafeta sprinterska BnO
25.05.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - III runda BnO
11.05.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - II runda BnO
23.04.2017 II Puchar KU AZS UMCS - średni 0.70 BnO
22.04.2017 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk 0.70 BnO
06.04.2017 XI Szkolne Mistrzostwa Lublina w BnO - I runda BnO
18.09.2016 MP i MPM w BnO - sztafety BnO
17.09.2016 MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 BnO
28.08.2016 X Puchar Koziołka - klasyk 0.80 BnO
27.08.2016 X Puchar Koziołka - średni 0.80 BnO
26.08.2016 X Puchar Koziołka - nocny BnO
10.04.2016 I Puchar KU AZS UMCS - skrócony klasyk 0.70 BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies