Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut Siedliska
Rok założenia
Nr klubuL01
AdresSitaniec 22-400
 
Województwo lubelskie
Strona wwwwww.azymutsiedliska.cba.pl
Kontakt84 616-62-10
Kontaktul. Sitaniec 422, 22-400 Zamość; Kierownik sekcji: pitt144@wp.pl
Fax:84 616-62-10
E-mail:uksazymut@o2.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
28.05.2017 Puchar Roztocza - E2 BnO
27.05.2017 Puchar Roztocza - E1-sprint 0.70 BnO
28.05.2016 Puchar Roztocza - sprint 2 0.70 BnO
28.05.2016 Puchar Roztocza - sprint 3 0.80 BnO
27.05.2016 Puchar Roztocza - sprint 1 0.70 BnO
09.06.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety BnO
08.06.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 BnO
07.06.2013 Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 BnO
08.10.2011 Bieg Huberta BnO
02.05.2011 Puchar Roztocza - E2 0.70 BnO
01.05.2011 Puchar Roztocza - E1 0.70 BnO

10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies