Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Patria
Rok założenia1998
Nr klubuK31
AdresMłynne 34-651
 
Województwo małopolskie
Strona wwwwww.patriamlynne.pl
Kontakt(18) 337-61-58
660444292
Kontaktp. Witold Sochacki
Fax:
E-mail:witollds@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
31.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E3 1.10 BnO
30.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 BnO
29.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 BnO
24.07.2016 XIV Limanowa Cup - E3 BnO
23.07.2016 XIV Limanowa Cup - E2 1.10 BnO
22.07.2016 XIV Limanowa Cup - E1 1.10 BnO
26.07.2015 Limanowa Cup - etap 3- klasyk skrócony (handicap) BnO
25.07.2015 Limanowa Cup - etap 2- klasyk 1.10 BnO
24.07.2015 Limanowa Cup - etap 1- średni 1.10 BnO
27.07.2014 XII Limanowa Cup - E3 BnO
26.07.2014 XII Limanowa Cup - E2 1.05 BnO
25.07.2014 XII Limanowa Cup - E1 1.05 BnO
28.07.2013 Limanowa Cup - E3 BnO
27.07.2013 Limanowa Cup - E2 1.05 BnO
27.07.2013 Limanowa Cup - Downhill BnO
26.07.2013 Limanowa Cup - E1 1.05 BnO
16.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sztafeta pokolen BnO
15.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 BnO
14.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 BnO
29.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 3 dzien BnO
28.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 BnO
27.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 BnO
05.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafety BnO
05.06.2011 Limanowa CUP - E3 BnO
04.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 BnO
04.06.2011 Limanowa CUP - E2 1.05 BnO
03.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 BnO
03.06.2011 Limanowa CUP - E1 1.05 BnO
19.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sztafety BnO
18.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 BnO
17.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dobroś AleksandraDuda MariaKolasa SylwiaKlekotta KamilMaciejewska DariaMądrzyński ZbigniewMichalak AlicjaPabich AdriannaPelo ArturPietrusińska NicolaPatrzałek MaciejUlasiński JakubWysocka MałgorzataZielczyński PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies