Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Patria
Rok założenia1998
Nr klubuK31
AdresMłynne 34-651
 
Województwo małopolskie
Strona wwwwww.patriamlynne.pl
Kontakt(18) 337-61-58
660444292
Kontaktp. Witold Sochacki
Fax:
E-mail:witollds@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
31.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 BnO
30.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 BnO
29.07.2017 CTZ; XV Limanowa Cup - E3 1.10 BnO
24.07.2016 XIV Limanowa Cup - E3 BnO
23.07.2016 XIV Limanowa Cup - E2 1.10 BnO
22.07.2016 XIV Limanowa Cup - E1 1.10 BnO
26.07.2015 Limanowa Cup - etap 3- klasyk skrócony (handicap) BnO
25.07.2015 Limanowa Cup - etap 2- klasyk 1.10 BnO
24.07.2015 Limanowa Cup - etap 1- średni 1.10 BnO
27.07.2014 XII Limanowa Cup - E3 BnO
26.07.2014 XII Limanowa Cup - E2 1.05 BnO
25.07.2014 XII Limanowa Cup - E1 1.05 BnO
28.07.2013 Limanowa Cup - E3 BnO
27.07.2013 Limanowa Cup - E2 1.05 BnO
27.07.2013 Limanowa Cup - Downhill BnO
26.07.2013 Limanowa Cup - E1 1.05 BnO
16.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sztafeta pokolen BnO
15.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 BnO
14.09.2012 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 BnO
29.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 3 dzien BnO
28.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 BnO
27.07.2012 Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 BnO
05.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafety BnO
05.06.2011 Limanowa CUP - E3 BnO
04.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 BnO
04.06.2011 Limanowa CUP - E2 1.05 BnO
03.06.2011 Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 BnO
03.06.2011 Limanowa CUP - E1 1.05 BnO
19.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sztafety BnO
18.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 BnO
17.09.2010 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 BnO

05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk
Borowski BartoszBecmer AleksandraDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKubicka MagdalenaKozak AndrzejPiepiórka WiktoriaRduch JagodaRólka PawełRościszewski MarcinRochowski KonradSkaczkowski JanSłońska BogusławaSobczak ErykTarasiuk AnnaZaleski JakubŚwić RadosławŻeziński JulianŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies