Polski Związek Orientacj Sportowej
WKS Wawel
Rok założenia
Nr klubuK30
AdresKraków 30-084
  ul. Podchorążych 3
Województwo małopolskie
Strona wwwwww.wawelbno.pl
Kontakt(12) 613-44-65
sekcja 626-14-08
kierownik sekcji Włodek Dyzio 608311845
Kontakt
Fax:637-06-45
E-mail:wawel.bno@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
09.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E5-średni BnO
08.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 BnO
07.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 BnO
06.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 BnO
05.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 BnO
08.12.2016 Kraków City Race- Rozgrzewka - E21 BnO
17.11.2016 Kraków City Race- Rozgrzewka - E20 BnO
10.07.2016 Wawel Cup - E5-skrócony klasyk BnO
09.07.2016 Wawel Cup - E4-skrócony klasyk BnO
08.07.2016 Wawel Cup - E3-miejski BnO
07.07.2016 Wawel Cup - E2- klasyk BnO
06.07.2016 Wawel Cup - E1-średni BnO
11.10.2015 Kraków City Race - finał 1.10 BnO
10.10.2015 Kraków City Race - nocny sprint 0.70 BnO
12.07.2015 34. Wawel Cup - E5- skrócony klasyk BnO
11.07.2015 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 BnO
10.07.2015 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 BnO
09.07.2015 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 BnO
08.07.2015 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 BnO
31.05.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 BnO
30.05.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 BnO
08.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg Klasyczny NBnO
07.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg sprinterski NBnO
07.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg Sztafetowy NBnO
04.12.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Osiedle Jagiellońskie BnO
13.11.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - AGH i okolice BnO
16.10.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Osiedle Oświecenia BnO
13.07.2014 Wawel Cup - E5 BnO
12.07.2014 Wawel Cup - E4 1.05 BnO
11.07.2014 Wawel Cup - E3 1.05 BnO
10.07.2014 Wawel Cup - E2 1.05 BnO
09.07.2014 Wawel Cup - E1 1.05 BnO
12.06.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Czyżyny BnO
22.05.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Borek Fałęcki BnO
10.04.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Krowodrza BnO
23.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Klasyk BnO
22.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sztafety BnO
22.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sprint BnO
20.03.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Mistrzejowice BnO
13.10.2013 Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 BnO
14.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E5 BnO
13.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 BnO
12.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 BnO
11.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 BnO
10.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 BnO
02.07.2012 Puchar Wawelu - 3 dzien BnO
01.07.2012 Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 BnO
30.06.2012 Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Kraków BnO
25.09.2011 Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 BnO
23.09.2011 Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 BnO
26.06.2011 Puchar Wawelu - E3 BnO
25.06.2011 Puchar Wawelu - E2 1.05 BnO
24.06.2011 Puchar Wawelu - E1 1.05 BnO
00.00.0000 34. Wawel Cup - E4- średni BnO
00.00.0000 34. Wawel Cup - E4- średni BnO

06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Bodzek SabinaBrzuchalska PatrycjaBodzek SabinaDzięgiel PawełDrągowski MateuszDymerski BartoszHorwat RadosławHajduk PiotrKostrowska NataliaKula MajaLenart PatrykMarciniak SaraPolishchuk MariyaSzuster AlicjaSzymańska OliwiaTłokiński JakubTelus KatarzynaTomczak NataliaWojcieska AnetaWróblewska BognaŚliżewski MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies