Polski Związek Orientacj Sportowej
WKS Wawel
Rok założenia
Nr klubuK30
AdresKraków 30-084
  ul. Podchorążych 3
Województwo małopolskie
Strona wwwwww.wawelbno.pl
Kontakt(12) 613-44-65
sekcja 626-14-08
kierownik sekcji Włodek Dyzio 608311845
Kontakt
Fax:637-06-45
E-mail:wawel.bno@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
09.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E5-średni BnO
08.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 BnO
07.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 BnO
06.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 BnO
05.07.2017 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 BnO
08.12.2016 Kraków City Race- Rozgrzewka - E21 BnO
17.11.2016 Kraków City Race- Rozgrzewka - E20 BnO
10.07.2016 Wawel Cup - E5-skrócony klasyk BnO
09.07.2016 Wawel Cup - E4-skrócony klasyk BnO
08.07.2016 Wawel Cup - E3-miejski BnO
07.07.2016 Wawel Cup - E2- klasyk BnO
06.07.2016 Wawel Cup - E1-średni BnO
11.10.2015 Kraków City Race - finał 1.10 BnO
10.10.2015 Kraków City Race - nocny sprint 0.70 BnO
12.07.2015 34. Wawel Cup - E5- skrócony klasyk BnO
11.07.2015 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 BnO
10.07.2015 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 BnO
09.07.2015 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 BnO
08.07.2015 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 BnO
31.05.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 BnO
30.05.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 BnO
08.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg Klasyczny NBnO
07.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg sprinterski NBnO
07.02.2015 Mistrzostwa Polski i Puchar Najmłodszych w NBnO - Bieg Sztafetowy NBnO
04.12.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Osiedle Jagiellońskie BnO
13.11.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - AGH i okolice BnO
16.10.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Osiedle Oświecenia BnO
13.07.2014 Wawel Cup - E5 BnO
12.07.2014 Wawel Cup - E4 1.05 BnO
11.07.2014 Wawel Cup - E3 1.05 BnO
10.07.2014 Wawel Cup - E2 1.05 BnO
09.07.2014 Wawel Cup - E1 1.05 BnO
12.06.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Czyżyny BnO
22.05.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Borek Fałęcki BnO
10.04.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Krowodrza BnO
23.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Klasyk BnO
22.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sztafety BnO
22.03.2014 Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i Puchar Weteranów w NBnO - Sprint BnO
20.03.2014 Kraków City Race - Rozgrzewka - Mistrzejowice BnO
13.10.2013 Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 BnO
14.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E5 BnO
13.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 BnO
12.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 BnO
11.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 BnO
10.07.2013 XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 BnO
02.07.2012 Puchar Wawelu - 3 dzien BnO
01.07.2012 Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 BnO
30.06.2012 Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Kraków BnO
25.09.2011 Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 BnO
23.09.2011 Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 BnO
26.06.2011 Puchar Wawelu - E3 BnO
25.06.2011 Puchar Wawelu - E2 1.05 BnO
24.06.2011 Puchar Wawelu - E1 1.05 BnO
00.00.0000 34. Wawel Cup - E4- średni BnO
00.00.0000 34. Wawel Cup - E4- średni BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Fiuk EwaGontarz WojciechHnatków MariaHołyńska ZuzannaKalitka KatarzynaMuras DominikaOkońska MajaPolewka JuliannaPoborca KatarzynaTrzosko BogusławŚwirski TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies