Polski Związek Orientacj Sportowej
GKS Luzino
Rok założenia
Nr klubuG27
AdresLuzino 84-242
  ul. Mickiewicza 22
Województwo pomorskie
Strona wwwwww.bnogksluzino.pl.tl
Kontakt
KontaktWiesław Szmidtka, ul. Okólna 22, 84-242 Luzino, tel. 0600-931-450
Fax:
E-mail:wieslaw.szmidtka@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
28.10.2017 Puchar Luzina - zima BnO
14.10.2017 Puchar Luzina - jesień BnO
15.07.2017 Puchar Luzina - lato BnO
29.04.2017 Puchar Luzina - wiosna BnO
22.10.2016 Puchar Luzina - zima BnO
15.10.2016 Puchar Luzina - jesień BnO
06.08.2016 Puchar Luzina - lato BnO
19.03.2016 Puchar Luzina - wiosna BnO
24.10.2015 Puchar Luzina - zima BnO
05.09.2015 Puchar Luzina - III runda BnO
08.08.2015 Puchar Luzina-lato 2015 - II runda BnO
14.07.2012 Puchar Luzina - II runda - II BnO
24.03.2012 Puchar Luzina - Wiosna BnO
14.05.2011 Puchar Luzina - wiosna 0.70 BnO

09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies