Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut 45
Rok założenia2003
Nr klubuG17
AdresGdynia 81-578
  ul. Wiczlińska 33
Województwo pomorskie
Strona wwwazymut45gdynia.org
Kontakt(58) 629-06-48
502-283-461
502-283-467
Kontakt
Fax:(58) 698-86-88
E-mail:azymut45gdynia@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
17.09.2017 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni 0.70 BnO
16.09.2017 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk 0.80 BnO
20.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E3 1.10 BnO
19.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 BnO
18.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 BnO
14.05.2017 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk 0.70 BnO
16.03.2017 Nocny Azymut - E6 BnO
16.02.2017 Nocny Azymut - E5 BnO
12.01.2017 Nocny Azymut - E4 BnO
15.12.2016 Nocny Azymut - E3 BnO
17.11.2016 Nocny Azymut - E2 BnO
27.10.2016 Nocny Azymut - E1 BnO
08.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte) 0.70 BnO
08.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety BnO
21.08.2016 Grand Prix Pomorza - E3 - średni BnO
20.08.2016 Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk BnO
19.08.2016 Grand Prix Pomorza - E1 - średni BnO
19.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - sztafety BnO
18.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - klasyk 1.30 BnO
17.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - sprint 1.30 BnO
02.04.2016 Mistrzostwa woj. pomorskiego - długi 0.70 BnO
11.10.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Klasyk 0.80 BnO
10.10.2015 Puchar Pomorza - średni- VII PPom 0.70 BnO
23.08.2015 Grand Prix Pomorza - Średni BnO
22.08.2015 Grand Prix Pomorza - Klasyk BnO
21.08.2015 Grand Prix Pomorza - Sprint przedłużony BnO
09.05.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Sprint 0.80 BnO
09.05.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 BnO
12.10.2014 Otwarte Mistrzostwa Gdyni - średniodystansowe 0.70 BnO
11.10.2014 Mistrzostwa Woj. Pomorskiego - sprint 0.80 BnO
24.08.2014 Grand Prix Pomorza - E3 - klasyk skrócony BnO
23.08.2014 Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 BnO
22.08.2014 Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 BnO
18.05.2014 Otwarte Mistrzostwa Gdyni Mistrzostwa woj. pomorskiego - Klasyk 0.80 BnO
13.04.2014 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 BnO
25.08.2013 Grand Prix Pomorza - E3 BnO
24.08.2013 Grand Prix Pomorza - E2 1.05 BnO
23.08.2013 Grand Prix Pomorza - E1 1.05 BnO
19.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 BnO
18.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 BnO
17.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety BnO
27.10.2012 Zakończenie sezonu BnO - E1 0.70 BnO
09.09.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - klasyk 0.70 BnO
08.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sztafet sprinterskie 2x2 BnO
24.06.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - średni 0.70 BnO
23.06.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Trójmiasto BnO
11.09.2011 Zawody Regionalne BnO 0.70 BnO
10.09.2011 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO 0.80 BnO
28.08.2011 Grand Prix Pomorza - E3 BnO
27.08.2011 Grand Prix Pomorza - E2 1.05 BnO
26.08.2011 Grand Prix Pomorza - E1 1.05 BnO
12.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Sztafety BnO
11.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 BnO
10.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 BnO
08.05.2011 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO 0.80 BnO
07.05.2011 Zawody Regionalne bnO 0.70 BnO
29.08.2010 Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 BnO
28.08.2010 Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 BnO
27.08.2010 Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 BnO

06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Bodzek SabinaBrzuchalska PatrycjaBodzek SabinaDzięgiel PawełDrągowski MateuszDymerski BartoszHorwat RadosławHajduk PiotrKostrowska NataliaKula MajaLenart PatrykMarciniak SaraPolishchuk MariyaSzuster AlicjaSzymańska OliwiaTłokiński JakubTelus KatarzynaTomczak NataliaWojcieska AnetaWróblewska BognaŚliżewski MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies