Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Azymut 45
Rok założenia2003
Nr klubuG17
AdresGdynia 81-578
  ul. Wiczlińska 33
Województwo pomorskie
Strona wwwazymut45gdynia.org
Kontakt(58) 629-06-48
502-283-461
502-283-467
Kontakt
Fax:(58) 698-86-88
E-mail:azymut45gdynia@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
17.09.2017 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni 0.70 BnO
16.09.2017 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk 0.80 BnO
20.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E3 1.10 BnO
19.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 BnO
18.08.2017 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 BnO
14.05.2017 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk 0.70 BnO
16.03.2017 Nocny Azymut - E6 BnO
16.02.2017 Nocny Azymut - E5 BnO
12.01.2017 Nocny Azymut - E4 BnO
15.12.2016 Nocny Azymut - E3 BnO
17.11.2016 Nocny Azymut - E2 BnO
27.10.2016 Nocny Azymut - E1 BnO
08.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte) 0.70 BnO
08.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sztafety BnO
21.08.2016 Grand Prix Pomorza - E3 - średni BnO
20.08.2016 Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk BnO
19.08.2016 Grand Prix Pomorza - E1 - średni BnO
19.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - sztafety BnO
18.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - klasyk 1.30 BnO
17.06.2016 Puchar Najmłodszych w BnO - sprint 1.30 BnO
02.04.2016 Mistrzostwa woj. pomorskiego - długi 0.70 BnO
11.10.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Klasyk 0.80 BnO
10.10.2015 Puchar Pomorza - średni- VII PPom 0.70 BnO
23.08.2015 Grand Prix Pomorza - Średni BnO
22.08.2015 Grand Prix Pomorza - Klasyk BnO
21.08.2015 Grand Prix Pomorza - Sprint przedłużony BnO
09.05.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Sprint 0.80 BnO
09.05.2015 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 BnO
12.10.2014 Otwarte Mistrzostwa Gdyni - średniodystansowe 0.70 BnO
11.10.2014 Mistrzostwa Woj. Pomorskiego - sprint 0.80 BnO
24.08.2014 Grand Prix Pomorza - E3 - klasyk skrócony BnO
23.08.2014 Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 BnO
22.08.2014 Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 BnO
18.05.2014 Otwarte Mistrzostwa Gdyni Mistrzostwa woj. pomorskiego - Klasyk 0.80 BnO
13.04.2014 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 BnO
25.08.2013 Grand Prix Pomorza - E3 BnO
24.08.2013 Grand Prix Pomorza - E2 1.05 BnO
23.08.2013 Grand Prix Pomorza - E1 1.05 BnO
19.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 BnO
18.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 BnO
17.05.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sztafety BnO
27.10.2012 Zakończenie sezonu BnO - E1 0.70 BnO
09.09.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - klasyk 0.70 BnO
08.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sztafet sprinterskie 2x2 BnO
24.06.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - średni 0.70 BnO
23.06.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Trójmiasto BnO
11.09.2011 Zawody Regionalne BnO 0.70 BnO
10.09.2011 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO 0.80 BnO
28.08.2011 Grand Prix Pomorza - E3 BnO
27.08.2011 Grand Prix Pomorza - E2 1.05 BnO
26.08.2011 Grand Prix Pomorza - E1 1.05 BnO
12.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Sztafety BnO
11.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 BnO
10.06.2011 Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 BnO
08.05.2011 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO 0.80 BnO
07.05.2011 Zawody Regionalne bnO 0.70 BnO
29.08.2010 Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 BnO
28.08.2010 Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 BnO
27.08.2010 Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 BnO

07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni05.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E104.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies