Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Siódemka
Rok założenia
Nr klubuG14
AdresRumia 84-230
  ul. Batorego 29
Województwo pomorskie
Strona wwwwww.siodemka.rumia.pl
Kontakt(58) 710-140
Kontakt
Fax:
E-mail:bno@siodemka.rumia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2017 Puchar Rumii /Puchar Pomorza X - . BnO
24.09.2017 MP i MPM BnO - sztafety BnO
23.09.2017 MP i MPM BnO - klasyk 1.30 BnO
14.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 BnO
13.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 BnO
12.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 BnO
13.05.2017 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni 0.80 BnO
09.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte) 0.70 BnO
25.09.2016 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk 0.80 BnO
24.09.2016 Puchar Pomorza- 8 runda - średni 0.70 BnO
15.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - sprint-zawody otwarte BnO
14.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk 1.10 BnO
13.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk 1.10 BnO
12.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni 1.10 BnO
03.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 BnO
02.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 BnO
01.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 BnO
12.04.2015 Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 BnO
21.09.2014 Mistrzostwa Polski - Bieg Sztafet0wy 1.30 BnO
20.09.2014 Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 BnO
01.06.2014 Mistrzostwa woj. Pomorskiego - średniodystansowe 0.80 BnO
31.05.2014 Puchar Pomorza - III runda - sprint 0.70 BnO
04.05.2014 Puchar Bałtyku - E3 1.05 BnO
03.05.2014 Puchar Bałtyku - E2 1.05 BnO
02.05.2014 Puchar Bałtyku - E1 1.05 BnO
01.05.2014 Puchar Wójta Gminy Sztutowo - Puchar Wójta Gminy Sztutowo BnO
05.05.2013 Puchar Bałtyku - E3 1.05 BnO
04.05.2013 Puchar Bałtyku - E2 1.05 BnO
03.05.2013 Puchar Bałtyku - E1 1.05 BnO
30.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 BnO
29.09.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - sprint 0.70 BnO
27.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 BnO
26.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 BnO
25.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 BnO
31.03.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym BnO - 1 0.70 BnO
08.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Relay BnO
07.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Midlle F BnO
07.07.2011 Kaszebe OCup - E4 1.05 BnO
06.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Middle Q BnO
06.07.2011 Kaszebe OCup - E3 1.05 BnO
05.07.2011 Kaszebe OCup - E2 1.05 BnO
04.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Long BnO
04.07.2011 Kaszebe OCup - E1 1.05 BnO
03.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Sprint BnO
22.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 BnO
22.05.2011 Baltic Cup - E3 BnO
21.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sztafety BnO
21.05.2011 Baltic Cup - E2 1.05 BnO
20.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 BnO
20.05.2011 Baltic Cup - E1 BnO
00.00.0000 Puchar Wójta Gminy Sztutowo - Puchar Wójta Gminy Sztutowo BnO

07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni05.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E104.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies