Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Siódemka
Rok założenia
Nr klubuG14
AdresRumia 84-230
  ul. Batorego 29
Województwo pomorskie
Strona wwwwww.siodemka.rumia.pl
Kontakt(58) 710-140
Kontakt
Fax:
E-mail:bno@siodemka.rumia.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2017 Puchar Rumii /Puchar Pomorza X - . BnO
24.09.2017 CTZ; MP i MPM BnO - sztafety BnO
23.09.2017 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 BnO
14.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 BnO
13.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 BnO
12.08.2017 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 BnO
13.05.2017 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni 0.80 BnO
09.10.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte) 0.70 BnO
25.09.2016 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk 0.80 BnO
24.09.2016 Puchar Pomorza- 8 runda - średni 0.70 BnO
15.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - sprint-zawody otwarte BnO
14.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk 1.10 BnO
13.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk 1.10 BnO
12.08.2016 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni 1.10 BnO
03.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 BnO
02.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 BnO
01.05.2015 Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 BnO
12.04.2015 Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 BnO
21.09.2014 Mistrzostwa Polski - Bieg Sztafet0wy 1.30 BnO
20.09.2014 Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 BnO
01.06.2014 Mistrzostwa woj. Pomorskiego - średniodystansowe 0.80 BnO
31.05.2014 Puchar Pomorza - III runda - sprint 0.70 BnO
04.05.2014 Puchar Bałtyku - E3 1.05 BnO
03.05.2014 Puchar Bałtyku - E2 1.05 BnO
02.05.2014 Puchar Bałtyku - E1 1.05 BnO
01.05.2014 Puchar Wójta Gminy Sztutowo - Puchar Wójta Gminy Sztutowo BnO
05.05.2013 Puchar Bałtyku - E3 1.05 BnO
04.05.2013 Puchar Bałtyku - E2 1.05 BnO
03.05.2013 Puchar Bałtyku - E1 1.05 BnO
30.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 BnO
29.09.2012 Regionalne Zawody Rankingowe - sprint 0.70 BnO
27.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 BnO
26.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 BnO
25.05.2012 XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 BnO
31.03.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym BnO - 1 0.70 BnO
08.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Relay BnO
07.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Midlle F BnO
07.07.2011 Kaszebe OCup - E4 1.05 BnO
06.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Middle Q BnO
06.07.2011 Kaszebe OCup - E3 1.05 BnO
05.07.2011 Kaszebe OCup - E2 1.05 BnO
04.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Long BnO
04.07.2011 Kaszebe OCup - E1 1.05 BnO
03.07.2011 Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO - Sprint BnO
22.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 BnO
22.05.2011 Baltic Cup - E3 BnO
21.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sztafety BnO
21.05.2011 Baltic Cup - E2 1.05 BnO
20.05.2011 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 BnO
20.05.2011 Baltic Cup - E1 BnO
00.00.0000 Puchar Wójta Gminy Sztutowo - Puchar Wójta Gminy Sztutowo BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Androsz KatarzynaBałamut AleksandraBiałek DominikBiolik GrzegorzBednarczyk ErykBielik KrzysztofChabiera TomaszDźwigała NataliaKlimkiewicz KacperKania FeliksKociuba WiktorKlukowska JuliaLeśniak JanLeśniak TomaszMalinowski ZbigniewNikitczenko NataszaParkitna PaulinaPisarska MałgorzataRożej KajetanRaszkiewicz PaulinaRogala MałgorzataSzafran KarolinaSłoński MarekSmolicz KonradTrocki MiłoszWróbel GabrielaZwierzyński MichałZapart PatrykŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies