Polski Związek Orientacj Sportowej
PKO Harpagan
Rok założenia
Nr klubuG11
AdresGdańsk 80-826
  ul. Ogarna 72
Województwo pomorskie
Strona wwwwww.harpagan.pl
Kontakt
606 210 024
Kontaktp. Karol Kalsztein
Fax:
E-mail:klub@harpagan.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
12.06.2016 Grand Prix Harpagana - E2 BnO
12.06.2016 Grand Prix Harpagana - E2 RJnO
11.06.2016 Grand Prix Harpagana - E1 BnO
11.06.2016 Grand Prix Harpagana - E1 RJnO
14.10.2012 Mistrzostwa Gdańska - sprint RJnO
13.10.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - scorelauf RJnO
16.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni RJnO
15.09.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - długi RJnO
09.06.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Dystans średni RJnO
08.06.2012 Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację - Dystans długi RJnO
20.05.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - klasyk RJnO
19.05.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint RJnO
19.05.2012 Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - szt 2 zmiany RJnO
25.03.2012 Mistrzostwa Gdańska - średni - Średni RJnO
24.03.2012 Mistrzostwa Gdańska - klasyk - Klasyk RJnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dobroś AleksandraDuda MariaKolasa SylwiaKlekotta KamilMaciejewska DariaMądrzyński ZbigniewMichalak AlicjaPabich AdriannaPelo ArturPietrusińska NicolaPatrzałek MaciejUlasiński JakubWysocka MałgorzataZielczyński PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies