Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Orientuś
Rok założenia1997
Nr klubuE75
AdresŁódź 92-108
  ul. Janosika 136
Województwo łódzkie
Strona wwwwww.orientuslodz.pl
Kontakt600648677
691679661
Kontakt
Fax:
E-mail:klewan@toya.net.pl, charuba.lukasz@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
12.05.2018 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1 0.80 BnO
21.10.2017 Złota Igła - . BnO
30.09.2017 Orientuj się i licz - . BnO
13.05.2017 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk 0.80 BnO
16.03.2017 Łódź Park Tour - E4 BnO
16.02.2017 Łódź Park Tour - E3 BnO
12.01.2017 Łódź Park Tour - E2 BnO
03.12.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
22.10.2016 Złota Igła - scorelauf BnO
20.10.2016 Łódź Park Tour - E7 BnO
24.09.2016 Orientuj się i licz - zawody turystyczne InO
21.09.2016 Łódź Park Tour - E6 BnO
23.06.2016 Łódź Park Tour - E5 BnO
05.06.2016 MP i MPM w BnO - sztafety sprinterskie BnO
04.06.2016 MP i MPM w BnO - sprint 1.30 BnO
08.05.2016 Łódź Park Tour - E4 BnO
23.04.2016 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - średni 0.80 BnO
17.03.2016 Łódź Park Tour - E3 BnO
06.02.2016 Łódź Park Tour - E2 BnO
14.01.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
18.04.2015 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 BnO
19.02.2015 Łódź Park Tour - AZS BnO
15.01.2015 Łódź Park Tour - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna BnO
11.12.2014 Łódź Park Tour - Stoki BnO
27.11.2014 Łódź Park Tour - Park Poniatowskiego BnO
23.10.2014 Łódź Park Tour - Park nad Jasieniem BnO
11.09.2014 Łódź Park Tour - Widzew Osiedle Batorego BnO
22.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E3 BnO
21.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E2 1.30 BnO
20.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E1 1.30 BnO
20.06.2014 Łódź Park Tour - ZOO BnO
29.05.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
05.04.2014 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 BnO
20.03.2014 Łódź Park Tour - Retkinia - Osiedle Sympatyczna BnO
19.03.2014 Łódź Park Tour - ASP BnO
20.02.2014 Łódź Park Tour - Widzew - Osiedle Chrobrego BnO
09.01.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
19.12.2013 Łódź Park Tour - Stoki BnO
07.12.2013 Mikołajkowe Zawody na Orientację - skrócony klasyk BnO
14.11.2013 Łódź Park Tour - Księży Młyn BnO
17.10.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Poniatowskiego BnO
19.09.2013 Zorientuj się na Łódź - Zdrowie BnO
23.05.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Źródliska BnO
20.04.2013 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
18.04.2013 Zorientuj się na Łódź - Stoki BnO
10.03.2013 Mistrzostwa Łodzi w Sprinterskim BnO 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Łódź BnO
28.05.2011 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
17.10.2010 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 BnO

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Borek AdamDobkowska JuliaGajdamowicz MarcinHarasim BeataKulesza IgorUrbaniak KrzysztofZawielak AnnaŻebrowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies