Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Orientuś
Rok założenia1997
Nr klubuE75
AdresŁódź 92-108
  ul. Janosika 136
Województwo łódzkie
Strona wwwwww.orientuslodz.pl
Kontakt600648677
691679661
Kontakt
Fax:
E-mail:klewan@toya.net.pl, charuba.lukasz@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2017 Złota Igła - . BnO
30.09.2017 Orientuj się i licz - . BnO
13.05.2017 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk 0.80 BnO
16.03.2017 Łódź Park Tour - E4 BnO
16.02.2017 Łódź Park Tour - E3 BnO
12.01.2017 Łódź Park Tour - E2 BnO
03.12.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
22.10.2016 Złota Igła - scorelauf BnO
20.10.2016 Łódź Park Tour - E7 BnO
24.09.2016 Orientuj się i licz - zawody turystyczne InO
21.09.2016 Łódź Park Tour - E6 BnO
23.06.2016 Łódź Park Tour - E5 BnO
05.06.2016 MP i MPM w BnO - sztafety sprinterskie BnO
04.06.2016 MP i MPM w BnO - sprint 1.30 BnO
08.05.2016 Łódź Park Tour - E4 BnO
23.04.2016 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - średni 0.80 BnO
17.03.2016 Łódź Park Tour - E3 BnO
06.02.2016 Łódź Park Tour - E2 BnO
14.01.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
18.04.2015 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 BnO
19.02.2015 Łódź Park Tour - AZS BnO
15.01.2015 Łódź Park Tour - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna BnO
11.12.2014 Łódź Park Tour - Stoki BnO
27.11.2014 Łódź Park Tour - Park Poniatowskiego BnO
23.10.2014 Łódź Park Tour - Park nad Jasieniem BnO
11.09.2014 Łódź Park Tour - Widzew Osiedle Batorego BnO
22.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E3 BnO
21.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E2 1.30 BnO
20.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E1 1.30 BnO
20.06.2014 Łódź Park Tour - ZOO BnO
29.05.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
05.04.2014 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 BnO
20.03.2014 Łódź Park Tour - Retkinia - Osiedle Sympatyczna BnO
19.03.2014 Łódź Park Tour - ASP BnO
20.02.2014 Łódź Park Tour - Widzew - Osiedle Chrobrego BnO
09.01.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
19.12.2013 Łódź Park Tour - Stoki BnO
07.12.2013 Mikołajkowe Zawody na Orientację - skrócony klasyk BnO
14.11.2013 Łódź Park Tour - Księży Młyn BnO
17.10.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Poniatowskiego BnO
19.09.2013 Zorientuj się na Łódź - Zdrowie BnO
23.05.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Źródliska BnO
20.04.2013 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
18.04.2013 Zorientuj się na Łódź - Stoki BnO
10.03.2013 Mistrzostwa Łodzi w Sprinterskim BnO 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Łódź BnO
28.05.2011 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
17.10.2010 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Fiuk EwaGontarz WojciechHnatków MariaHołyńska ZuzannaKalitka KatarzynaMuras DominikaOkońska MajaPolewka JuliannaPoborca KatarzynaTrzosko BogusławŚwirski TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies