Polski Związek Orientacj Sportowej
UKS Orientuś
Rok założenia1997
Nr klubuE75
AdresŁódź 92-108
  ul. Janosika 136
Województwo łódzkie
Strona wwwwww.orientuslodz.pl
Kontakt600648677
691679661
Kontakt
Fax:
E-mail:klewan@toya.net.pl, charuba.lukasz@gmail.com

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
21.10.2017 Złota Igła - . BnO
30.09.2017 Orientuj się i licz - . BnO
13.05.2017 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk 0.80 BnO
16.03.2017 Łódź Park Tour - E4 BnO
16.02.2017 Łódź Park Tour - E3 BnO
12.01.2017 Łódź Park Tour - E2 BnO
03.12.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
22.10.2016 Złota Igła - scorelauf BnO
20.10.2016 Łódź Park Tour - E7 BnO
24.09.2016 Orientuj się i licz - zawody turystyczne InO
21.09.2016 Łódź Park Tour - E6 BnO
23.06.2016 Łódź Park Tour - E5 BnO
05.06.2016 MP i MPM w BnO - sztafety sprinterskie BnO
04.06.2016 MP i MPM w BnO - sprint 1.30 BnO
08.05.2016 Łódź Park Tour - E4 BnO
23.04.2016 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - średni 0.80 BnO
17.03.2016 Łódź Park Tour - E3 BnO
06.02.2016 Łódź Park Tour - E2 BnO
14.01.2016 Łódź Park Tour - E1 BnO
18.04.2015 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 BnO
19.02.2015 Łódź Park Tour - AZS BnO
15.01.2015 Łódź Park Tour - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna BnO
11.12.2014 Łódź Park Tour - Stoki BnO
27.11.2014 Łódź Park Tour - Park Poniatowskiego BnO
23.10.2014 Łódź Park Tour - Park nad Jasieniem BnO
11.09.2014 Łódź Park Tour - Widzew Osiedle Batorego BnO
22.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E3 BnO
21.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E2 1.30 BnO
20.06.2014 Puchar Najmłodszych w BnO - E1 1.30 BnO
20.06.2014 Łódź Park Tour - ZOO BnO
29.05.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
05.04.2014 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 BnO
20.03.2014 Łódź Park Tour - Retkinia - Osiedle Sympatyczna BnO
19.03.2014 Łódź Park Tour - ASP BnO
20.02.2014 Łódź Park Tour - Widzew - Osiedle Chrobrego BnO
09.01.2014 Łódź Park Tour - Kampus UŁ BnO
19.12.2013 Łódź Park Tour - Stoki BnO
07.12.2013 Mikołajkowe Zawody na Orientację - skrócony klasyk BnO
14.11.2013 Łódź Park Tour - Księży Młyn BnO
17.10.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Poniatowskiego BnO
19.09.2013 Zorientuj się na Łódź - Zdrowie BnO
23.05.2013 Zorientuj się na Łódź - Park Źródliska BnO
20.04.2013 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
18.04.2013 Zorientuj się na Łódź - Stoki BnO
10.03.2013 Mistrzostwa Łodzi w Sprinterskim BnO 0.80 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Łódź BnO
28.05.2011 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 BnO
17.10.2010 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 BnO

04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.26 KMP test race - klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint
Dutkowski AdamGasz MarekJeliński ZygmuntKozłowska EwaKotsan DymitrKruk WojciechKozak SzymonLekan LenaPawłowski LeonRoszczyk BeataSzuleta-Kosicka AgnieszkaWęgrzyn KarolZaleska NataliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies