Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Metalowiec
Rok założenia
Nr klubuE17
AdresŁódź 93-177
  ul. Jachowicza 1
Województwo łódzkie
Strona www
Kontakt42 684 37 93
KontaktStanisław Deszcz stanley70@op.pl
Fax:
E-mail:metalowiec.lodz@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
09.09.2017 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny 0.70 BnO
07.05.2017 VII Nawigator Pre-O - . Trail-O
25.03.2017 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk 0.70 BnO
29.10.2016 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk 0.70 BnO
14.05.2016 Navigator - OP Trail-O
02.04.2016 Powitanie wiosny - skrócony klasyk 0.80 BnO
03.10.2015 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - E1 BnO
21.03.2015 Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 BnO
18.10.2014 Mistrzostwa Łodzi - Nocne 0.70 BnO
10.05.2014 V Zawody w Orientacji Precyzyjnej Nawigator - PreO 1.00 Trail-O
29.03.2014 Powitanie Wiosny - Klasyk 0.80 BnO
23.06.2013 Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - E2 Trail-O
22.06.2013 Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - E1 Trail-O
23.03.2013 Powitanie Wiosny 0.80 BnO
02.04.2011 Powitanie Wiosny 0.70 BnO

09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies