Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Metalowiec
Rok założenia
Nr klubuE17
AdresŁódź 93-177
  ul. Jachowicza 1
Województwo łódzkie
Strona www
Kontakt42 684 37 93
KontaktStanisław Deszcz stanley70@op.pl
Fax:
E-mail:metalowiec.lodz@wp.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
09.09.2017 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny 0.70 BnO
07.05.2017 VII Nawigator Pre-O - . Trail-O
25.03.2017 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk 0.70 BnO
29.10.2016 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk 0.70 BnO
14.05.2016 Navigator - OP Trail-O
02.04.2016 Powitanie wiosny - skrócony klasyk 0.80 BnO
03.10.2015 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - E1 BnO
21.03.2015 Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 BnO
18.10.2014 Mistrzostwa Łodzi - Nocne 0.70 BnO
10.05.2014 V Zawody w Orientacji Precyzyjnej Nawigator - PreO 1.00 Trail-O
29.03.2014 Powitanie Wiosny - Klasyk 0.80 BnO
23.06.2013 Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - E2 Trail-O
22.06.2013 Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - E1 Trail-O
23.03.2013 Powitanie Wiosny 0.80 BnO
02.04.2011 Powitanie Wiosny 0.70 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaWesołowski RafałWicha KatarzynaWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies