Polski Związek Orientacj Sportowej
WKS Śląsk
Rok założenia1986
Nr klubuD95
AdresWrocław 53-434
  ul. Oporowska 62
Województwo dolnośląskie
Strona wwwwww.bno.pl
Kontakt(71) 7337777
Kontakt
Fax:(71)7337779
E-mail:kajo@bno.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
15.03.2017 Wrocław Night O-Fight 17 - E5 BnO
08.02.2017 Wrocław Night O-Fight 17 - E4 BnO
18.01.2017 Wrocław Night O-Fight 17 - E3 BnO
14.12.2016 Wrocław Night O-Fight 17 - E2 BnO
23.11.2016 Wrocław Night O-Fight 17 - E1 BnO
15.03.2016 Wrocław Night O-Fight - 5 Etap BnO
23.02.2016 Wrocław Night O-Fight - 4 Etap BnO
12.01.2016 Wrocław Night O-Fight - 3 Etap BnO
07.11.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Sztafeta- Seniorzy BnO
18.10.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Sztafeta BnO
18.10.2015 Zielony Wrocław 2015 - E5 BnO
17.10.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 BnO
08.09.2015 Zielony Wrocław 2015 - E4 BnO
02.06.2015 Zielony Wrocław 2015 - E3 BnO
19.05.2015 Zielony Wrocław 2015 - E2 BnO
21.04.2015 Zielony Wrocław 2015 - E1 BnO
17.03.2015 Wrocław Night O-Fight - 5 Etap- nocny sprint BnO
07.10.2014 Zielony Wrocław - Gądów Mały BnO
16.09.2014 Zielony Wrocław - Leśnica BnO
17.06.2014 Zielony Wrocław - Park Brochowski BnO
27.05.2014 Zielony Wrocław - Pergola BnO
18.05.2014 O-Games 2014 - Skrócony Klasyk BnO
17.05.2014 O-Games 2014 - Sprint 1.05 BnO
06.05.2014 Zielony Wrocław - Ostrów Tumski BnO
11.03.2014 Wrocław Night O-Fight - Osiedle Kosmonautów BnO
11.02.2014 Wrocław Night O-Fight - Osiedle Huby BnO
14.01.2014 Wrocław Night O-Fight - Stadion Wrocław BnO
10.12.2013 Wrocław Night O-Fight - Park Brochowski BnO
19.11.2013 Wrocław Night O-Fight - Wyższa Szkoła Oficerska BnO
15.09.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sztafeta klubowa BnO
14.09.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 BnO
13.09.2013 Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 BnO
16.06.2013 Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 BnO
15.06.2013 Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 BnO
19.03.2013 Wrocław Night O Fight - Strzelnica WKS Śląsk BnO
05.03.2013 Wrocław Night O Fight - Aquapark BnO
22.01.2013 Wrocław Night O Fight - Sky Tower BnO
08.01.2013 Wrocław Night O Fight - Lotnicze Zakłady Naukowe BnO
04.12.2012 Wrocław Night O Fight - Lasek Sołtysowicki BnO
24.06.2012 Puchar Ślęży - Klasyk 1.05 BnO
23.06.2012 Puchar Ślęży - E1 1.05 BnO
12.05.2012 Cała Polska Biega z Mapą - Wrocław BnO
06.03.2012 Wrocław Night O Fight 2012 - Handicap BnO
14.02.2012 Wrocław Night O Fight 2012 - Wejscie Wyjscie BnO
10.01.2012 Wrocław Night O Fight 2012 - Knockout Sprint BnO
20.12.2011 Wrocław Night O Fight 2012 - Micro O BnO
29.11.2011 Wrocław Night O Fight 2012 - Start Masowy BnO
10.09.2011 Puchar Śląska 0.70 BnO
19.06.2011 XXIII Puchar Ślęży 1.05 BnO

07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni05.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E104.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies