Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Paulinum
Rok założenia
Nr klubuD93
AdresJelenia Góra 58-500
  ul. Słowackiego 14
Województwo dolnośląskie
Strona wwwmkspaulinum.jgora.pl/
Kontakt660685516
Kontakt
Fax:
E-mail:dutkiewiczdamian@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
12.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 3 BnO
11.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 2 BnO
10.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 1 BnO
12.05.2018 Puchar Paulinum - bieg sprinterski 0.80 BnO
12.05.2018 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy 0.70 BnO
08.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 BnO
07.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 BnO
27.05.2017 XXIII Puchar Paulinum - sprint BnO
27.05.2017 XXIII Puchar Paulinum - średni BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - Jakuszyce Cup 2016 Etap 2 BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP sztafety BnO
03.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E2-sprint 0.80 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E1-średni BnO
24.10.2015 XXI Puchar Paulinum - średni 0.70 BnO
20.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg Sztafetowy BnO
19.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - średniodystansowe 0.70 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - Sprint-ANULOWANY BnO
19.08.2012 Grand Prix Polonia - 3 dzien BnO
18.08.2012 Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 BnO
17.08.2012 Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Dolnego Śląska w średniodystansowym BnO Puchar Paulinum 0.80 BnO
14.08.2011 Grand Prix Polonia - E3 BnO
13.08.2011 Grand Prix Polonia - E2 1.05 BnO
12.08.2011 Grand Prix Polonia - E1 1.05 BnO
29.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Średniodystansowy 0.70 BnO
28.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Klasyk 0.80 BnO

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Borowiec KarolinaCzaika MagdalenaChodola TomaszDomagała MironKulpa MaciejKuchnowska DariaKmieciński JózefMikołajewicz KrzysztofMaliszewski KacperOleszek AleksandraPodolak ZbigniewRutkowski WaldemarStrugała BarbaraWinczewski PiotrWoch NataliaWykrzykowski AndrzejŁupaczewski KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies