Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Paulinum
Rok założenia
Nr klubuD93
AdresJelenia Góra 58-500
  ul. Słowackiego 14
Województwo dolnośląskie
Strona wwwmkspaulinum.jgora.pl/
Kontakt660685516
Kontakt
Fax:
E-mail:dutkiewiczdamian@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
08.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - średni BnO
07.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 BnO
27.05.2017 XXII Puchar Paulinum - MDLŚ BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - Jakuszyce Cup 2016 Etap 2 BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP sztafety BnO
03.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E2-sprint 0.80 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E1-średni BnO
24.10.2015 XXI Puchar Paulinum - średni 0.70 BnO
20.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg Sztafetowy BnO
19.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - średniodystansowe 0.70 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - Sprint-ANULOWANY BnO
19.08.2012 Grand Prix Polonia - 3 dzien BnO
18.08.2012 Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 BnO
17.08.2012 Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Dolnego Śląska w średniodystansowym BnO Puchar Paulinum 0.80 BnO
14.08.2011 Grand Prix Polonia - E3 BnO
13.08.2011 Grand Prix Polonia - E2 1.05 BnO
12.08.2011 Grand Prix Polonia - E1 1.05 BnO
29.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Średniodystansowy 0.70 BnO
28.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Klasyk 0.80 BnO

10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Adamiak NataliaDrabent DawidFlorkowska-Dwojak MartaGibas NataliaGreszta KlaudiaJarzembiński BartłomiejMasny KrzysztofPołom TomaszPasek MarcinPławiak JuliaRomanowska PaulinaSzewczyk MariettaStaroń BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies