Polski Związek Orientacj Sportowej
MKS Paulinum
Rok założenia
Nr klubuD93
AdresJelenia Góra 58-500
  ul. Słowackiego 14
Województwo dolnośląskie
Strona wwwmkspaulinum.jgora.pl/
Kontakt660685516
Kontakt
Fax:
E-mail:dutkiewiczdamian@poczta.onet.pl

Organizowane zawody
Termin Nazwa Wsp. Typ
23.06.2019 CTZ: MP, MPM w BnO - bieg sztafetowy BnO
22.06.2019 CTZ: MP, MPM w BnO - klasyczny bnO 1.30 BnO
12.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 3 1.10 BnO
11.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 2 1.10 BnO
10.08.2018 Grand Prix Polonia - Etap 1 1.10 BnO
12.05.2018 Puchar Paulinum - bieg sprinterski 0.80 BnO
12.05.2018 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy 0.70 BnO
08.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 BnO
07.10.2017 CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 BnO
27.05.2017 XXIII Puchar Paulinum - sprint BnO
27.05.2017 XXIII Puchar Paulinum - średni BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - Jakuszyce Cup 2016 Etap 2 BnO
04.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP sztafety BnO
03.09.2016 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E2-sprint 0.80 BnO
21.05.2016 XXII Puchar Paulinum - E1-średni BnO
24.10.2015 XXI Puchar Paulinum - średni 0.70 BnO
20.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg Sztafetowy BnO
19.09.2015 Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - średniodystansowe 0.70 BnO
27.09.2014 XX Puchar Paulinum - Sprint-ANULOWANY BnO
19.08.2012 Grand Prix Polonia - 3 dzien BnO
18.08.2012 Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 BnO
17.08.2012 Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 BnO
02.10.2011 Mistrzostwa Dolnego Śląska w średniodystansowym BnO Puchar Paulinum 0.80 BnO
14.08.2011 Grand Prix Polonia - E3 BnO
13.08.2011 Grand Prix Polonia - E2 1.05 BnO
12.08.2011 Grand Prix Polonia - E1 1.05 BnO
29.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Średniodystansowy 0.70 BnO
28.05.2011 Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Klasyk 0.80 BnO

11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Cisek BeataDobrzyński MarcinDrągowski PawełDrewczyńska MalwinaKołakowski KrzysztofLipińska KingaMróz JacekMioduszewski MateuszMaliszewska SylwiaPrzybyła KrzysztofPupiec MartaSabak RomanŚwirski TomaszŚliwczyńska IlonaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies