Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
G11 PKO Harpagan Gdańsk
W03 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
W08 Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
P35 UKS Arkady Raszków
E71 UKS Azymut Pabianice
G17 UKS Azymut 45 Gdynia
R22 UKS Azymut Dębów Dębów
L01 UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Z05 UKS Błyskawica Dębołęka
F49 UKS Energetyk Dychów
W83 UKS Falenica Warszawa
E73 UKS GOK Galewice Galewice
E11 UKS Grom Sokolniki
B10 UKS Integracja-Kormoran Augustów
S28 UKS Kometa Gliwice
O27 UKS Lotna Zdzieszowice
D02 UKS Orientpark.pl Iwiny
E75 UKS Orientuś Łódź
K35 UKS Orlik Rajbrot Rajbrot
W81 UKS OSiR Góra Kalwaria
K31 UKS Patria Młynne
S51 UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik
S02 UKS Słoneczko Żory Żory
W97 UKS Saper Kazuń
G14 UKS Siódemka Rumia
S03 UKS Sparta Czyżowice Czyżowice
N01 UKS Technik Ruciane-Nida Ruciane-Nida
Z06 UKS Traper Złocieniec
B56 UKS Trops Białystok
G05 UKS Włóczykij Osiek
E76 UKS Załęczak Załęcze Małe
G03 UMKS Kwidzyn Kwidzyn
N61 UMKS ORKAN Ostróda
W87 UNTS Warszawa
P69 WKS Grunwald Poznań
D95 WKS Śląsk Wrocław
K30 WKS Wawel Kraków
poprzednie1 [2]34następne
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies