Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
G11 PKO Harpagan Gdańsk
W03 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
W08 Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
P35 UKS Arkady Raszków
E71 UKS Azymut Pabianice
G17 UKS Azymut 45 Gdynia
R22 UKS Azymut Dębów Dębów
L01 UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Z05 UKS Błyskawica Dębołęka
F49 UKS Energetyk Dychów
W83 UKS Falenica Warszawa
E73 UKS GOK Galewice Galewice
E11 UKS Grom Sokolniki
B10 UKS Integracja-Kormoran Augustów
S28 UKS Kometa Gliwice
O27 UKS Lotna Zdzieszowice
D02 UKS Orientpark.pl Iwiny
E75 UKS Orientuś Łódź
K35 UKS Orlik Rajbrot Rajbrot
W81 UKS OSiR Góra Kalwaria
K31 UKS Patria Młynne
S51 UKS Reflex Sekcja BnO Rybnik
S02 UKS Słoneczko Żory Żory
W97 UKS Saper Kazuń
G14 UKS Siódemka Rumia
S03 UKS Sparta Czyżowice Czyżowice
N01 UKS Technik Ruciane-Nida Ruciane-Nida
Z06 UKS Traper Złocieniec
B56 UKS Trops Białystok
G05 UKS Włóczykij Osiek
E76 UKS Załęczak Załęcze Małe
G03 UMKS Kwidzyn Kwidzyn
N61 UMKS ORKAN Ostróda
W87 UNTS Warszawa
P69 WKS Grunwald Poznań
D95 WKS Śląsk Wrocław
K30 WKS Wawel Kraków
poprzednie1 [2]34następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaWesołowski RafałWicha KatarzynaWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies