Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
P01 BUKOS Stary Belęcin
G27 GKS Luzino Luzino
P58 HKS Azymut Mochy
K00 Indywidualni Małopolska
G00 Indywidualni Pomorskie
Z00 Indywidualni Zachodniopomorskie
E00 Indywidualny Łódzkie
D00 Indywidualny Dolnośląskie
C00 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
L00 Indywidualny Lubelskie
F00 Indywidualny lubuskie
W00 Indywidualny Mazowsze
S00 Indywidualny Śląskie
O00 Indywidualny Opolskie
B00 Indywidualny Podlaskie
P00 Indywidualny Wielkopolskie
F51 KB Piast Międzyrzecz
Z01 KOS BnO Szczecin
D92 KS Artemis Wrocław
F54 KS BnO Modrzew Skwierzyna
P02 KS Hades Poznań
K48 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
W02 KS OK!Sport Warszawa
W80 KS Spójnia Warszawa Warszawa
W89 KU AZS WAT Warszawa
P40 LKO Leszno
K01 LKS Górzanka Nawojowa Góra
B50 LUKS Żubr
O47 LUKS Azymek Zdzieszowice
E17 MKS Metalowiec Łódź
D91 MKS MOS Wrocław
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
W86 MKS Pogoń Siedlce
C32 MKS Skarmat Toruń
D45 MLKS ECHO Twardogóra
E70 MUKS Junior Ochędzyn,
G11 PKO Harpagan Gdańsk
W03 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
W08 Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
P35 UKS Arkady Raszków
[1]234następne
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Kozak MateuszKupińska WiktoriaKoczubaj MajaNowak AnnaPolaszewska MarzenaRozmysłowicz GrażynaWieszaczewski JacekZalewski BartłomiejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies