Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
W11 BKS Wataha Warszawa
P01 BUKOS Stary Belęcin
G27 GKS Luzino Luzino
P58 HKS Azymut Mochy
K00 Indywidualni Małopolska
G00 Indywidualni Pomorskie
Z00 Indywidualni Zachodniopomorskie
E00 Indywidualny Łódzkie
D00 Indywidualny Dolnośląskie
C00 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
L00 Indywidualny Lubelskie
F00 Indywidualny lubuskie
W00 Indywidualny Mazowsze
S00 Indywidualny Śląskie
O00 Indywidualny Opolskie
B00 Indywidualny Podlaskie
P00 Indywidualny Wielkopolskie
F51 KB Piast Międzyrzecz
Z01 KOS BnO Szczecin
F54 KOS Modrzew Skwierzyna
Z02 KS Aktywne Choszczno
D92 KS Artemis Wrocław
P02 KS Hades Poznań
K48 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
W02 KS OK!Sport Warszawa
W80 KS Spójnia Warszawa Warszawa
L03 KU AZS UMCS Lublin
W89 KU AZS WAT Warszawa
P40 LKO Leszno
K01 LKS Górzanka Nawojowa Góra
B50 LUKS Żubr
O47 LUKS Azymek Zdzieszowice
E17 MKS Metalowiec Łódź
D91 MKS MOS Wrocław
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
W86 MKS Pogoń Siedlce
R24 MKS San Jarosław
C32 MKS Skarmat Toruń
E70 MUKS Junior Ochędzyn
W85 OKS Start Otwock
[1]234następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies