Polski Związek Orientacj Sportowej
KLUBY W POLSCE
NrNazwa MiastoE-mail Strona wwwSkładki
W11 BKS Wataha Warszawa
P01 BUKOS Stary Belęcin
G27 GKS Luzino Luzino
P58 HKS Azymut Mochy
K00 Indywidualni Małopolska
G00 Indywidualni Pomorskie
Z00 Indywidualni Zachodniopomorskie
E00 Indywidualny Łódzkie
D00 Indywidualny Dolnośląskie
C00 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
L00 Indywidualny Lubelskie
F00 Indywidualny lubuskie
W00 Indywidualny Mazowsze
S00 Indywidualny Śląskie
O00 Indywidualny Opolskie
B00 Indywidualny Podlaskie
P00 Indywidualny Wielkopolskie
F51 KB Piast Międzyrzecz
Z01 KOS BnO Szczecin
Z02 KS Aktywne Choszczno
D92 KS Artemis Wrocław
F54 KS BnO Modrzew Skwierzyna
P02 KS Hades Poznań
K48 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
W02 KS OK!Sport Warszawa
W80 KS Spójnia Warszawa Warszawa
L03 KU AZS UMCS Lublin
W89 KU AZS WAT Warszawa
P40 LKO Leszno
K01 LKS Górzanka Nawojowa Góra
B50 LUKS Żubr
O47 LUKS Azymek Zdzieszowice
E17 MKS Metalowiec Łódź
D91 MKS MOS Wrocław
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
W86 MKS Pogoń Siedlce
C32 MKS Skarmat Toruń
D45 MLKS ECHO Twardogóra
E70 MUKS Junior Ochędzyn
G11 PKO Harpagan Gdańsk
[1]234następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk
Borowski BartoszBecmer AleksandraDługołęcka WeronikaFilipek DawidGórecka ŻanetaJankowska JoannaKubicka MagdalenaKozak AndrzejPiepiórka WiktoriaRduch JagodaRólka PawełRościszewski MarcinRochowski KonradSkaczkowski JanSłońska BogusławaSobczak ErykTarasiuk AnnaZaleski JakubŚwić RadosławŻeziński JulianŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies