Polski Związek Orientacj Sportowej
KARTOGRAFOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0002 Bartczak Jarosław 1998-01-01 1
0004 Chachurski Ryszard 2001-01-01 1
0006 Dutkiewicz Damian 2003-01-01 1
0007 Dyzio Włodzimierz 2001-01-01 1
0013 Kozłowski Jacek 2009-03-15 1
0014 Kryjomski Jerzy 2001-01-01 1
0018 Motała Michał 2001-01-01 1
0020 Nowak Remigiusz 2001-01-01 1
0022 Parzewski Jerzy 2013-05-05 1
0023 Sierzputowski Piotr 1989-01-01 1
0025 Skorupa Mariusz 2001-01-01 1
0027 Sobiegraj Marek 2003-01-01 1
0029 Szepelak Jan 2001-01-01 1
0030 Tarnowski Mirosław 1993-01-01 1
0031 Trzpil Lech 1986-01-01 1
0035 Zieliński Paweł 2001-01-01 1
0038 Krzyśko Maciej 2008-08-13 0
0041 Dwojak Wojciech 2009-03-15
0043 Cegiełka Damian 2010-10-01
0044 Majasow Konstiantyn 2011-04-09
0046 Fijor Waldemar 2012-06-14
0047 Ciszek Marcin 2001-01-01 z l
0048 Piekarski Ryszard 2013-03-21 2010-01-16
0050 Patejko Przemysław 2000-03-21
0053 Wołowczyk Krzysztof 2016-12-04 2016-12-04
0056 Szmulkowski Adam 2013-03-21 2010-01-16
0057 Prasał Jakub 2013-09-05
0058 Morawski Jacek 2013-03-03
0061 Biederman Paweł 2013-11-25 201
0069 Jurczyk Tomasz 2013-11-25 201
0074 Krempiński Piotr 2013-11-25 201
0076 Mazan Bartłomiej 2013-11-25 201
0079 Nitsch Tomasz 2013-11-25 201
0084 Świerczyński Hubert 2013-11-25 201
0088 Chmielecki Piotr 2013-11-25 201 2009-03-15
0089 Olech Andrzej 2014-07-09
0092 Zdanowicz Jan 2014-11-04
0096 Ciastek Bogusław 2014-12-07 2014-12-07
0099 Deptuła Jerzy 2014-12-07 2014-12-07
0106 Marek Mirosław 2014-12-07 2014-12-07
0107 Niewiedziała Robert 2014-12-07 2014-12-07
0108 Nowak Jacek 2014-12-07 2014-12-07
0114 Szulżycki Kazimierz 2014-12-07 2014-12-07
0117 Olech Przemysław 2014-12-07 2014-12-07
0119 Krochmal Andrzej
0122 Biederman Marcin 2016-12-04 2016-12-04
0126 Dobiecki Artur 2016-12-04 2016-12-04
0128 Kaczmarek Damian 2016-12-04 2016-12-04
0132 Kula Mateusz 2016-12-04 2016-12-04
0135 Marcinkiewicz Grzegorz 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies