Polski Związek Orientacj Sportowej
KARTOGRAFOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0002 Bartczak Jarosław 1998-01-01 1
0004 Chachurski Ryszard 2001-01-01 1
0006 Dutkiewicz Damian 2003-01-01 1
0007 Dyzio Włodzimierz 2001-01-01 1
0013 Kozłowski Jacek 2009-03-15 1
0014 Kryjomski Jerzy 2001-01-01 1
0018 Motała Michał 2001-01-01 1
0022 Parzewski Jerzy 2013-05-05 1
0023 Sierzputowski Piotr 1989-01-01 1
0025 Skorupa Mariusz 2001-01-01 1
0027 Sobiegraj Marek 2003-01-01 1
0029 Szepelak Jan 2001-01-01 1
0030 Tarnowski Mirosław 1993-01-01 1
0031 Trzpil Lech 1986-01-01 1
0038 Krzyśko Maciej 2008-08-13 0
0041 Dwojak Wojciech 2009-03-15
0046 Fijor Waldemar 2012-06-14
0048 Piekarski Ryszard 2013-03-21 2010-01-16
0050 Patejko Przemysław 2000-03-21
0056 Szmulkowski Adam 2013-03-21 2010-01-16
0057 Prasał Jakub 2013-09-05
0058 Morawski Jacek 2013-03-03
0061 Biederman Paweł 2013-11-25 201
0067 Galicz Karol 2013-11-25 201
0068 Gędziorowski Maciej 2013-11-25 201
0069 Jurczyk Tomasz 2013-11-25 201
0071 Kopczyński Adrian 2013-11-25 201
0074 Krempiński Piotr 2013-11-25 201
0076 Mazan Bartłomiej 2013-11-25 201
0077 Morawska Maja 2013-11-25 201
0079 Nitsch Tomasz 2013-11-25 201
0082 Sokalski Dariusz 2013-11-25 201
0083 Szuryga Bartosz 2013-11-25 201
0084 Świerczyński Hubert 2013-11-25 201
0085 Wiejacki Janusz 2013-11-25 201
0088 Chmielecki Piotr 2013-11-25 201 2009-03-15
0089 Olech Andrzej 2014-07-09
0092 Zdanowicz Jan 2014-11-04
0096 Ciastek Bogusław 2014-12-07 2014-12-07
0097 Cieśla Hubert 2014-12-07 2014-12-07
0099 Deptuła Jerzy 2014-12-07 2014-12-07
0107 Niewiedziała Robert 2014-12-07 2014-12-07
0108 Nowak Jacek 2014-12-07 2014-12-07
0114 Szulżycki Kazimierz 2014-12-07 2014-12-07
0116 Zgoda Piotr 2014-12-07 2014-12-07
0117 Olech Przemysław 2014-12-07 2014-12-07
0118 Pachnik Wojciech 2015-05-06 2009-03-15
0119 Krochmal Andrzej
0121 Becmer Damian 2016-12-04 2016-12-04
0122 Biederman Marcin 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies