Polski Związek Orientacj Sportowej
KADRA NARODOWA
stan na dzień 22.02.2017 r. (wykaz niepełny- ograniczenia techniczne... będzie uzupełniony)
Nr lic.Nazwisko i imię Kateg.Klub RocznikDyscyplina Kadra 
00774 Dutkowski Mikołaj M-21UKS Arkady 1992 BnO seniorzy A
00384 Gwóźdź Ewa K-21UKS Orientuś 1990 BnO seniorzy A
01524 Hornik Aleksandra K-21WKS Grunwald 1996 BnO seniorzy A
00710 Kowalski Wojciech M-35WKS Śląsk 1982 BnO seniorzy A
00340 Olejnik Michał M-21WKS Grunwald 1992 BnO seniorzy A
00898 Pawlak Bartosz M-21WKS Grunwald 1990 BnO seniorzy A
00410 Podziński Rafał M-21UKS Orientuś 1991 BnO seniorzy A
00376 Stankiewicz Agata K-21UKS Orientuś 1994 BnO seniorzy A
00153 Wensław Mateusz M-21UKS Azymut 45 1987 BnO seniorzy A
00485 Wicha Iwona K-21KS OK!Sport 1987 BnO seniorzy A
00724 Wiśniewska Hanna K-21WKS Śląsk 1990 BnO seniorzy A
01402 Bernaciak Aleksander M-21WKS Śląsk 1983 BnO seniorzy B
00792 Kołosińska Jolanta K-21UNTS 1991 BnO seniorzy B
00102 Parfianowicz Piotr M-21UNTS 1994 BnO seniorzy B
01508 Biederman Marcin M-20WKS Wawel 1998 BnO młodzieżowcy A
01539 Galla Zofia K-20HKS Azymut 1998 BnO młodzieżowcy A
02971 Gorczyca Maria K-20WKS Grunwald 1997 BnO młodzieżowcy A
02672 Pryjma Fryderyk M-20UNTS 1998 BnO młodzieżowcy A
01664 Wańczyk Zuzanna K-20PUKS Młode Orły 1997 BnO młodzieżowcy A
00932 Dominiak Dagmara K-20PUKS Młode Orły 1997 BnO młodzieżowcy B
02046 Kostrzewska Justyna K-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
01908 Lucerski Maciej M-20MKS Paulinum 1997 BnO młodzieżowcy B
01831 Mądra Paulina K-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
02250 Rutka Jan M-20UNTS 1998 BnO młodzieżowcy B
01575 Sosenko Szymon M-20WKS Śląsk 1998 BnO młodzieżowcy B
00489 Wołowczyk Michał M-20UNTS 1997 BnO młodzieżowcy B
01509 Biederman Adrianna K-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy A
01787 Królik Kinga K-18UKS Azymut 1999 BnO juniorzy A
02032 Kuca Kacper M-18WKS Wawel 1999 BnO juniorzy A
01627 Morawska Zuzanna K-18UKS Azymut 45 1999 BnO juniorzy A
02129 Rzeńca Piotr M-16UKS Orientuś 2001 BnO juniorzy A
02626 Stanek Jerzy M-16WKS Wawel 2001 BnO juniorzy A
02890 Susek Julia K-16KS OK!Sport 2001 BnO juniorzy A
02112 Żurek Grzegorz M-18UKS Siódemka 2000 BnO juniorzy B
02163 Bielecka Aleksandra K-18UKS Siódemka 2000 BnO juniorzy B
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18WKS Śląsk 2000 BnO juniorzy B
01697 Cupryś Gracjan M-18HKS Azymut 1999 BnO juniorzy B
02099 Cych Agnieszka K-18WKS Śląsk 1999 BnO juniorzy B
02754 Głowacz Julia K-18Indywidualny Mazowsze 2000 BnO juniorzy B
01585 Garbacik Maja K-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy B
02226 Krawczyński Mikołaj M-18WKS Śląsk 2000 BnO juniorzy B
02651 Krempińska Julia K-14UKS Azymut 2003 BnO juniorzy B
02619 Krzysztyński Michał M-18WKS Wawel 2000 BnO juniorzy B
02225 Kurzyp Stanisław M-16WKS Śląsk 2002 BnO juniorzy B
02096 Mianowska Julia K-16UNTS 2001 BnO juniorzy B
02411 Pierzchała Michał M-16UNTS 2001 BnO juniorzy B
02205 Rosochacka Karolina K-18UKS OSiR 2000 BnO juniorzy B
01696 Seidel Julia K-18HKS Azymut 1999 BnO juniorzy B
01932 Czerniak Łukasz M-21UMKS ORKAN 1996 RJnO seniorzy B
00458 Gromadka Maciej M-21UNTS 1990 RJnO seniorzy B
01494 Jaroszek Radosław M-21Stowarzyszenie Team 360 stopni 1994 RJnO seniorzy B
00061 Kamińska Anna K-21KU AZS WAT 1983 RJnO seniorzy B
02946 Kielak Hubert M-21UKS Falenica 1996 RJnO seniorzy B
01947 Marcinkiewicz Grzegorz H M-21PUKS Młode Orły 1986 RJnO seniorzy B
02346 Pacek Karolina K-21Indywidualny Mazowsze 1988 RJnO seniorzy B
02119 Żebrowski Artur M-20PKO Harpagan 1998 RJnO juniorzy A
01736 Jaroszek Jakub M-20Stowarzyszenie Team 360 stopni 1998 RJnO juniorzy A
02947 Niebielski Bartosz M-16UKS Falenica 2001 RJnO juniorzy A
03017 Nowak Bartosz M-18UKS Falenica 1999 RJnO juniorzy A
01917 Domagała Marcel M-20MKS Paulinum 1998 RJnO juniorzy B
03018 Kielak Igor M-18UKS Falenica 1999 RJnO juniorzy B
02821 Lach Kacper M-18MKS Paulinum 2000 RJnO juniorzy B
02408 Nitsch Tomasz (jr.) M-18UNTS 2000 RJnO juniorzy B
02409 Nitsch Aleksandra K-14UNTS 2003 RJnO juniorzy B
03331 Obstoj Adam M-18LUKS Azymek 2000 RJnO juniorzy B
02641 Oleszek Aleksandra K-18LUKS Azymek 1999 RJnO juniorzy B
02605 Pawłowicz Bruno M-18MKS Paulinum 2000 RJnO juniorzy B
03333 Sulikowska Weronika K-18LUKS Azymek 2000 RJnO juniorzy B
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Kozak MateuszKupińska WiktoriaKoczubaj MajaNowak AnnaPolaszewska MarzenaRozmysłowicz GrażynaWieszaczewski JacekZalewski BartłomiejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies