Polski Związek Orientacj Sportowej
BUDOWNICZOWIE TRAS
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0003 Antonowicz JerzyB-1 0
0005 Bartczak JarosławB-3 2003-03-08
0008 Błachut IgorB-3 2002-10-06
0016 Chachurski RyszardB-3
0021 Deliński HenrykB-3 2003-03-08
0022 Deptuła JerzyB-2 2005-02-12
0024 Drągowski RobertB-1
0028 Dutkiewicz DamianB-3 2003-03-08
0029 Dwojak WojciechB-2 2011-03-06
0031 Dyzio WłodzimierzB-1
0045 Hajdas TomaszB-3 2002-10-06
0052 Janowski KonradB-1
0056 Kalsztein KarolB-3 2002-10-06
0062 Kmieciński JózefB-1 1999-02-12
0070 Kowalski TomaszB-3
0075 Krochmal AndrzejB-1
0077 Krzyśko MaciejB-3 2002-10-06
0104 Motała MichałB-1
0125 Parzewski JerzyB-1
0128 Paszyński PiotrB-1 2009-06-22
0130 Patejko PrzemysławB-2 2004-03-05
0131 Patejko TadeuszB-1
0140 Płuciennik WaldemarB-1 2003-03-08
0145 Porzycz JerzyB-1
0159 Sierzputowski PiotrB-1
0161 Skorupa MariuszB-1 2009-06-22
0174 Szepelak JanB-1 2003-03-08
0175 Szmidtka WiesławB-2 2001-01-15
0178 Tarnowski MirosławB-1
0192 Wierciński PiotrB-1 2012-04-01
0193 Włodarczyk MichałB-1
0207 Zdanowicz JanB-1 1999-02-12
0230 Sobiegraj MarekB-3 2005-10-23 1-5 2005-10-23
0237 Morawski JacekB-3 2011-12-10 1
0238 Fijor WaldemarB-3 2014-03-01 1/1 2013-11-09
0240 Hewelt MaciejB-3 2014-07-17 1 2013-11-09
0241 Cieśla HubertB-3 2015-03-23 1 2013-11-09
0242 Pachnik WojciechB-3 2015-05-06 2013-11-09
0243 Mazan BartłomiejB-3 2016-03-23 1 2013-11-09
0245 Biederman PawełB-3 2016-03-31 1 2013-11-09
0247 Biederman MarcinB-3 2016-12-04 2016-12-04
0248 Biernat MichałB-3 2016-12-04 2016-12-04
0252 Ciastek BogusławB-3 2016-12-04 2016-12-04
0254 Dobiecki ArturB-3 2016-12-04 2016-12-04
0259 Kaczmarek DamianB-3 2016-12-04 2016-12-04
0262 Krempiński PiotrB-3 2016-12-04 2016-12-04
0264 Kula MateuszB-3 2016-12-04 2016-12-04
0266 Marek MirosławB-3 2016-12-04 2016-12-04
0270 Pabich TomaszB-3 2016-12-04 2016-12-04
0271 Pawłowicz AdamB-3 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni
Dunajska ZuzannaGrajewski JakubNowakowski WiktorPogorzelska AgataPoteracki-Bendarczyk IgorŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies