Polski Związek Orientacj Sportowej
BUDOWNICZOWIE TRAS
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0003 Antonowicz JerzyB-1 0
0005 Bartczak JarosławB-3 2003-03-08
0008 Błachut IgorB-3 2002-10-06
0012 Cegiełka JanB-1
0016 Chachurski RyszardB-3
0017 Ciszek MarcinB-2 2003-03-08
0021 Deliński HenrykB-3 2003-03-08
0022 Deptuła JerzyB-2 2005-02-12
0024 Drągowski RobertB-1
0028 Dutkiewicz DamianB-3 2003-03-08
0029 Dwojak WojciechB-2 2011-03-06
0031 Dyzio WłodzimierzB-1
0045 Hajdas TomaszB-3 2002-10-06
0052 Janowski KonradB-1
0056 Kalsztein KarolB-3 2002-10-06
0062 Kmieciński JózefB-1 1999-02-12
0071 Kozłowski JacekB-1
0075 Krochmal AndrzejB-1
0077 Krzyśko MaciejB-3 2002-10-06
0104 Motała MichałB-1
0112 Nowak RemigiuszB-3 2003-03-08
0118 Olech AndrzejB-1
0130 Patejko PrzemysławB-2 2004-03-05
0131 Patejko TadeuszB-1
0140 Płuciennik WaldemarB-1 2003-03-08
0145 Porzycz JerzyB-1
0159 Sierzputowski PiotrB-1
0161 Skorupa MariuszB-1 2009-06-22
0174 Szepelak JanB-1 2003-03-08
0175 Szmidtka WiesławB-2 2001-01-15
0178 Tarnowski MirosławB-1
0192 Wierciński PiotrB-1 2012-04-01
0193 Włodarczyk MichałB-1
0207 Zdanowicz JanB-1 1999-02-12
0224 Polewka TomaszB-3 2005-10-23 1-5 2005-10-23
0230 Sobiegraj MarekB-3 2005-10-23 1-5 2005-10-23
0233 Majasow KonstiantynB-1 2011-04-05
0237 Morawski JacekB-3 2011-12-10 1
0238 Fijor WaldemarB-3 2014-03-01 1/1 2013-11-09
0239 Cegiełka DamianB-3 2014-06-11 1 2013-11-09
0240 Hewelt MaciejB-3 2014-07-17 1 2013-11-09
0242 Pachnik WojciechB-3 2015-05-06 2013-11-09
0243 Mazan BartłomiejB-3 2016-03-23 1 2013-11-09
0245 Biederman PawełB-3 2016-03-31 1 2013-11-09
0247 Biederman MarcinB-3 2016-12-04 2016-12-04
0252 Ciastek BogusławB-3 2016-12-04 2016-12-04
0254 Dobiecki ArturB-3 2016-12-04 2016-12-04
0259 Kaczmarek DamianB-3 2016-12-04 2016-12-04
0262 Krempiński PiotrB-3 2016-12-04 2016-12-04
0264 Kula MateuszB-3 2016-12-04 2016-12-04
[1]2następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies