Polski Związek Orientacj Sportowej
BUDOWNICZOWIE TRAS
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0003 Antonowicz JerzyB-1 0
0005 Bartczak JarosławB-3 2003-03-08
0016 Chachurski RyszardB-3
0021 Deliński HenrykB-3 2003-03-08
0022 Deptuła JerzyB-2 2005-02-12
0024 Drągowski RobertB-1
0029 Dwojak WojciechB-2 2011-03-06
0031 Dyzio WłodzimierzB-1
0045 Hajdas TomaszB-3 2002-10-06
0062 Kmieciński JózefB-1 1999-02-12
0104 Motała MichałB-1
0125 Parzewski JerzyB-1
0128 Paszyński PiotrB-1 2009-06-22
0140 Płuciennik WaldemarB-1 2003-03-08
0145 Porzycz JerzyB-1
0174 Szepelak JanB-1 2003-03-08
0175 Szmidtka WiesławB-2 2001-01-15
0178 Tarnowski MirosławB-1
0192 Wierciński PiotrB-1 2012-04-01
0237 Morawski JacekB-3 2011-12-10 1
0238 Fijor WaldemarB-3 2014-03-01 1/1 2013-11-09
0240 Hewelt MaciejB-3 2014-07-17 1 2013-11-09
0241 Cieśla HubertB-3 2015-03-23 1 2013-11-09
0243 Mazan BartłomiejB-3 2016-03-23 1 2013-11-09
0245 Biederman PawełB-3 2016-03-31 1 2013-11-09
0247 Biederman MarcinB-3 2016-12-04 2016-12-04
0259 Kaczmarek DamianB-3 2016-12-04 2016-12-04
0262 Krempiński PiotrB-3 2016-12-04 2016-12-04
0266 Marek MirosławB-3 2016-12-04 2016-12-04
0270 Pabich TomaszB-3 2016-12-04 2016-12-04
0278 Sosenko SzymonB-3 2016-12-04 2016-12-04
0280 Szulżycki KazimierzB-3 2016-12-04 2016-12-04
0285 Wołowczyk KrzysztofB-3 2016-12-04 2016-12-04
0287 Galicz KarolB-3 2017-03-23 1 2013-11-19
[1]
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Adamiak NataliaDrabent DawidFlorkowska-Dwojak MartaGibas NataliaGreszta KlaudiaJarzembiński BartłomiejMasny KrzysztofPołom TomaszPasek MarcinPławiak JuliaRomanowska PaulinaSzewczyk MariettaStaroń BartoszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies